Szkolenie Zarządzanie Salonem Fryzjerskim – dowiedz się jak budować zdrowe relacje z pracownikami, dbając o ich motywację oraz rozwój biznesu. Naucz się skutecznie motywować zespół do pracy, budować swój autorytet i zdrowe relacje z pracownikami. Poznaj narzędzi a techniki, które pozwolą Ci rozwijać swój biznes i zawsze osiągać wyznaczone cele.

DLA KOGO

Dla właścicieli salonów fryzjerskich. Wszystkich, którzy prowadzą swój biznes samodzielnie, ale też dla tych zarządzających zespołem. Szkolenie dedykowane jest fryzjerom chcącym rozwinąć swoje umiejętności w zakresie komunikacji, motywowania i nagradzania zespołu.

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności w zakresie asertywnej komunikacji, by rozwinąć biznes w obszarze relacji z pracownikami, motywowania zespołu i efektywnego zarządzania ludźmi.

RODZAJ SZKOLENIA

Szkolenie salonowe 1-dniowe (ok. 8 h), interaktywna teoria + warsztaty opierające się na ćwiczeniach z zastosowaniem poznanych technik

CENA 2999 zł

33% rabatu dla Salonów Partnerskich, 50% rabatu dla Ambasadorów Montibello

*cena zawiera notes i długopis oraz produkty do pracy

PROGRAM SZKOLENIA

Podczas szkolenia Zarządzanie Salonem Fryzjerskim poznasz szereg narzędzi i metod, które sprawią, że asertywna komunikacja oraz motywowanie i sprawne zarządzanie zespołem będą kolejnymi cegiełkami w budowaniu wielkiego sukcesu Twojego Salonu Fryzjerskiego. W programie szkolenia znajdziesz między innymi:

  • Metodę DEKAP, czyli sposób na przedstawienie informacji zwrotnej, który sprawi, że mistrzowsko stworzymy salonowy dream team – wesprzemy i dodamy skrzydeł naszym pracownikom, egzekwując jednocześnie wykonanie wyznaczonych zadań.
  • Teorię samodeterminacji Deci’ego i Rayana, która pozwoli Ci pracować nad zaangażowaniem pracowników.
  • Dwuczynnikową koncepcję motywacji Herzberga, dzięki której poznasz sekret zadowolenia pracowników i dobrej atmosfery w pracy.
  • Zasady wyciągania konsekwencji i nagradzania, które pozwolą Ci na skuteczne osiąganie wyznaczonych celów, bez niewygodnych i nieprzyjemnych sytuacji w Twoim zespole.

HARMONOGRAM

  • 9:00 – 16:30 Interaktywna teoria przeplatana warsztatami z ćwiczeniami w grupach.
  • 11:00 – 11:15 Przerwa kawowa
  • 13:30 – 14:00 Lunch
  • 15:00 – 15:15 Przerwa kawowa
  • 16:30 – 17:00 Podsumowanie i wręczenie certyfikatów.

CERTYFIKAT

Każdy z uczestników otrzyma na zakończenie szkolenia Zarządzanie Salonem Fryzjerskim certyfikat podpisany przez Instruktorów prowadzących warsztaty.

Szkolenie posiada certyfikat jakości usług S.U.S 2.0 – Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

JAK ZAMÓWIĆ SZKOLENIE/ JAK SIĘ ZPISAĆ?

Skontaktuj się ze swoim Doradcą Fale Loki Koki. Nie masz swojego Doradcy? Znajdź najbliższy punkt Fale Loki Koki TUTAJ

zarządzanie salonem fryzjerskim

Z kim będzisz pracować?

Trenerzy

Aleksandra Kwaśna

Aleksandra Kwaśna

Więcej