PROGRAM PARTNERSKI

Najważniejsze korzyści

obniżenie kosztów zabiegów

Specjalne ceny produktów technicznych pozwolą na optymalizację kosztów najważniejszych usług w salonie. Prosty i przejrzysty system promocji to wzrost zysków Twojego salonu.

przychody z odsprzedaży

Jako jeden z Salonów Partnerskich możesz liczyć na wyjątkowe ceny produktów do odsprzedaży. Doradzaj swoim klientom, zwiększaj przychody salonu.

promocja Twojego salonu

Nasze działania reklamowe będą działały dla Ciebie! Rosnąca rozpoznawalność marki Montibello daje wymierne korzyści także współpracującym z nią salonom.

Jak zostać partnerem?

Wypełnij zgłoszenie online

W prostym formularzu zapytamy Cię o kilka rzeczy dotyczących Twojego salonu. Nasz Doradca Klienta skontaktuje się z Tobą, by przedstawić szczegóły współpracy.

podpisanie porozumienia

Stawiamy na partnerskie relacje i elastyczną współpracę. Nasz Doradca w prosty sposób wytłumaczy najważniejsze punkty porozumienia.

poznaj nasze produkty

Skorzystaj z naszych szkoleń, które wprowadzą Cię do świata koloryzacji Montibello i zapewnienią bezpieczny start z nowymi produktami w Twoim salonie.

postaw na rozwój!

Od tego momentu korzystasz z spektakularnej promocji na wszystkie produkty Montibello! Przyszedł czas na poszerzenie swojej wiedzy, nowe inspiracje i techniki pracy. Wybieraj z szerokiego wachlarza naszych szkoleń ze specjalną 30% zniżką.

Zostań Salonem Partnerskim

Włącz wyjątkowe promocje i oferty! Zyskaj dostęp do profesjonalnych szkoleń – w Polsce i za granicą.

Zostań Partnerem
Jesteś Salonem Partnerskim lub Ambasadorem?

Załóż swoje konto

Wejdź do świata korzyści – bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i rabatami!

Załóż konto

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon

Kolekcje Montibello

DÉNUÉE

Zobacz kolekcję Najnowsze kolekcje