NASZA MARKA

Montibello w Polsce

Czym jest prawdziwe piękno?

Tak ulotna i subiektywna kategoria nigdy nie może być ujęta w sztywne ramy. Piękno to dbałość o szczegóły, to przyjemność dla oka, harmonia, umiar i doskonałość. To właśnie te wartości stoją u podstaw hiszpańskiej marki Montibello, której początki miały miejsce w Barcelonie, w  małej, rodzinnej firmie.

Dzięki skrupulatnie dopracowanym produktom stworzonym pod okiem naukowców z wykorzystaniem zaawansowanych składników aktywnych oraz profesjonalnej dystrybucji pozwalamy doświadczać piękna każdemu bez wyjątku.

Oferujemy różnorodne kosmetyki do pielęgnacji, dopasowane do oczekiwań i potrzeb, a także rodzaju włosów oraz proste w użyciu kosmetyki do stylizacji, które pozwolą stworzyć wymarzoną fryzurę. W tym zabieganym, ciągle rozwijającym się świecie staramy się dostarczać Wam także jak najprzyjemniejszych i najbardziej niezwykłych doznań. Piękno często jest ulotne, warto więc pielęgnować je w sobie.

Montibello stoi na straży tej wartości nie tylko tworząc innowacyjne, świetnie dopasowane profesjonalne kosmetyki do włosów, ale również  dzięki nowoczesnemu systemowi szkoleń. Nasza oferta edukacyjna nie tylko podnosi kwalifikacje, ale również uwrażliwia na to, co ulotne – na każdą, nawet najdrobniejszą cząstkę piękna.

Historia

Marka Montibello powstała w 1967 roku, kiedy Francisco Muria – ekspert w dziedzinie sprzedaży oraz młody, przedsiębiorczy chemik – Frances Adam zaczęli tworzyć profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów, wprowadzając jednocześnie nowe, innowacyjne rozwiązania na rynek.

Celem założycieli było przede wszystkim zaspokojenie potrzeb salonów fryzjerskich i szybko okazało się, że produkty Monitbello odniosły ogromny sukces, dzięki któremu pojawiły się w większości salonów w Hiszpanii.  Od tego momentu marka stawała się coraz bardziej popularna i dostępna w krajach na całym świecie.

Minęło 50 lat, a Montibello dalej rozwija się i poszerza swoją ofertę, stojąc wciąż na straży prawdziwego piękna.

Od 2011 roku kosmetyki Montibello dostępne są również w Polsce. Warto wypróbować jakość, którą hiszpańscy styliści cieszą się od lat!