Barista Barwy Kawy – rozwijaj siebie i swój biznes!

Wynieś swój Salon na zupełnie nowy poziom! Przygotowaliśmy dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego – nową kolekcję fryzur – Barista Barwy Kawy, kreatywne szkolenie, designerski stolik z fryzjerskim charakterem i nowe narzędzia do pracy! Wszystko możesz mieć w pakiecie. Co powiesz na taki zastrzyk energii?

Zadbaj o zapasy ulubionych produktów, skorzystaj ze szkolenia z kreatywnych koloryzacji w odcieniach kawy, zdobądź designerski stolik do swojego salonu i odpocznij przy filiżance latte lub espresso.

KOLEKCJA BARISTA BARWY KAWY

Zainspirowani hiszpańską Kolekcją Barista, stworzyliśmy Kolekcję Barista Barwy Kawy, która czerpie natchnienie z różnorodności barw kawy, jej niepowtarzalnych faktur, intensywnych i nasyconych odcieni, które silnie wpływają na nasze zmysły. Paleta kolorów i przejrzystość kawy stworzone przez Baristę, od stonowanej mlecznej latte przez brunatną aromatyczną mokkę po hebanowe esencjonalne espresso daje koloryście nieskończenie wiele możliwości.

Latem szczególnie chętnie wybieramy koloryzacje blond, tym razem królować będą blondy w ciepłych odcieniach, podkreślających blask cery i karnację oraz brązy – wszystkie ich odcienie, od subtelnych, aż po głębokie odcienie czekolady i mocnej, kremowej kawy. To właśnie brązowe kolory zyskują bardzo wiele w zmieniającym się, ciepłym świetle słonecznym. Zwłaszcza gdy są to koloryzacje trójwymiarowe, wykonane przy użyciu kilku harmonizujących ze sobą odcieni, przy zastosowaniu najróżniejszych technik koloryzacji.

Nieregularne i niejednolite kolorystycznie ziarna kawy, ich faktura oraz przejrzystość zaparzonego napoju, tworząca się na jego powierzchni delikatna pianka, czy mleko przenikające stopniowo ciemnobrązowy płyn były punktem wyjścia do zaprojektowania wszystkich koloryzacji w tej kolekcji. Odzwierciedlają one różne rodzaje parzonej kawy – cappuccino, frappe, mokka, czy espresso. To świetliste brązy i beżowy blond, które zachwycają swoim trójwymiarowym efektem i niezwykłym, nienachalnym blaskiem. To kolekcja nadająca włosom głębi, nasycenia, objętości i nieoczywistego koloru w danym odcieniu.

POZNAJ KOLEKCJĘ TUTAJ

SZKOLENIE: SPOTKANIE Z KOLEKCJĄ

Aby sprostać Waszym oczekiwaniom edukacyjnym, stworzyliśmy 2- dniowe szkolenie dedykowane doświadczonym kolorystom – osobom na poziomie zaawansowanym.

 • Zdobądź mistrzostwo w kreowaniu kolorów – zacznij płynnie poruszać się w świecie kolorymetrii
 • Naucz się NOWEJ techniki koloryzacji – DOUBLURE oraz 2 technik strzyżenia
 • Wykorzystaj NOWE NARZĘDZIA do tworzenia kreatywnych koloryzacji – grzebienie 3D Barista
 • Poznaj inspirujące trendy na lato
 • Zanurz się w świecie kawy podczas MINIWARSZTATÓW Z BARISTĄ przy pysznej, kremowej kawie
 • Ćwicz na główkach treningowych i modelkach

WIĘCEJ O SZKOLENIU

TWÓJ SALON

Rozwój umiejętności fryzjerskich, poznawanie nowych technik i najnowszych światowych trendów jest bardzo ważny. Dzięki temu cały czas możesz podnosić jakość swoich usług oraz proponować Klientkom coraz nowocześniejsze rozwiązania, zgodne z aktualna modą. Jednak codzienność w salonie opiera się również na niepowtarzalnej atmosferze, jaką Tworzysz Ty i wnętrze Twojego Salonu Fryzjerskiego. Pomyśleliśmy i o tym!

STOLIK KAWOWY OD DOGLE

Wspólnie z firmą Dogle zaprojektowaliśmy wyjątkowy stolik kawowy o fryzjerskim charakterze do Twojego Salonu. Wykonany ze stali oraz desek ze starego drewna, nada wnętrzu niepowtarzalny klimat.

 • SOLIDNA, STALOWA KONSTRUKCJA
 • KREATYWNY MOTYW NOŻYCZEK FRYZJERSKICH
 • BLAT ZE STAREGO DREWNA
 • MODNY, LOFTOWY DESIGN
 • LOGO MONTIBELLO WYPALONE W DREWNIE
 • WYMIARY: DŁ. 54CM, SZER. 54 CM, WYS. 40 CM

Jeden stolik to za mało? Możesz skorzystać z 20% RABATU na meble w podobnym stylu. Znajdź @dogle.meble na Facebooku!

ZOBACZ OFERTĘ DOGLE


OFERTA DLA SALONÓW PARTNERSKICH MONTIBELLO

WYBIERZ SWÓJ PAKIET


PAKIET ESPRESSO

KUP

12 dowolnych farb lub tonerów z rabatem 33% (Rabat Partnerski)

ZYSKAJ

2 grzebienie do koloryzacji 3D Barista z rabatem 89%


PAKIET BARISTA PREMIUM

KUP

dowolne produkty Montibello za co najmniej 5000 zł po rabacie 33% (Rabat Partnerski)

ZYSKAJ
 • 2-dniowe szkolenie “Spotkanie z Kolekcją. Barista Barwy Kawy” z rabatem 89%
 • stolik kawowy z rabatem 89%
 • 2 grzebienie do koloryzacji 3D Barista z rabatem 89%

Szczegóły promocji, zamówienia i zapisy na szkolenie u Doradców Fale Loki Koki

Airtouch Airtouch
Airtouch

Szkolenie Fryzjerskie Montibello Szkolenie Premium – poznaj supermodną technikę koloryzacji Airtouch! Wyczaruj niebanalną koloryzację, z łagodnymi, miękkimi przejściami od naturalnego koloru włosów, do wybranego odcienia i poziomu blondu. Poznaj technikę Airtouch – światowy trend, który...

Hop Keratin na Start Hop Keratin na Start
Hop Keratin na Start

Szkolenie sprzedawane z pakietem startowym Hop Keratin. Wejdź do świata organicznej keartyny Hop Keratin Therapy. Naucz się krok po kroku wykonywać usługę prostowania keratynowego w dbałości o kondycję włosów. Dzięki temu szkoleniu nauczysz się przeprowadzać...

Zarządzanie Salonem Fryzjerskim Zarządzanie Salonem Fryzjerskim
Zarządzanie Salonem Fryzjerskim

Szkolenie Zarządzanie Salonem Fryzjerskim – dowiedz się jak budować zdrowe relacje z pracownikami, dbając o ich motywację oraz rozwój biznesu. Naucz się skutecznie motywować zespół do pracy, budować swój autorytet i zdrowe relacje z pracownikami....

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon