zobacz kolekcję

Kolekcje Montibello

Barista Barwy Kawy

Esencjonalna fuzja świata kawy i koloryzacji!

Fryzury/Stylizacje
Monika Gawrych-Głowacka

Makijaż/Stylizacje
Jowita Gawrych

Zdjęcia
Monika Buńkowska

Modelki i Model
Filipina Dąbrowska, Alina Valieva, Ruf Solonko, Michał Piętak

INSPIRACJA

 

Kolekcja Barista Barwy Kawy czerpie natchnienie z różnorodności barw kawy, jej niepowtarzalnych faktur, intensywnych i nasyconych odcieni, które silnie wpływają na nasze zmysły. Paleta kolorów i przejrzystość kawy stworzone przez Baristę, od stonowanej mlecznej latte przez brunatną aromatyczną mokkę po hebanowe esencjonalne espresso daje koloryście nieskończenie wiele możliwości.

TRENDY

 

W letnich koloryzacjach nie ma ograniczeń. Lato to idealny czas na odrobinę festiwalowego szaleństwa. W tym roku jednak trendy rozwijają się w kierunku naturalnych i świetlistych odcieni – takich, które będą niesamowicie wyglądać w promieniach słońca. Odchodzimy więc od nieco przerysowanych kolorów, które nie występują w naturze.

Latem szczególnie chętnie wybieramy koloryzacje blond, tym razem królować będą blondy w ciepłych odcieniach, podkreślających blask cery i karnację oraz brązy – wszystkie ich odcienie, od subtelnych, aż po głębokie odcienie czekolady i mocnej, kremowej kawy. To właśnie brązowe kolory zyskują bardzo wiele w zmieniającym się, ciepłym świetle słonecznym. Zwłaszcza gdy są to koloryzacje trójwymiarowe, wykonane przy użyciu kilku harmonizujących ze sobą odcieni, przy zastosowaniu najróżniejszych technik koloryzacji.

LATA ’70

 

Kolekcja Barista Barwy Kawy inspirowana jest najciekawszą dekadą w historii kultury – latami 70, które wyrażały indywidualizm, niezależność i odwagę kobiet. Jest to propozycja, która łączy dwa światy – fryzjerstwa i kawy, dla których wspólnym mianownikiem jest różnorodność odcieni w gamie kolorów brązowych.

ŚWIAT KAWY

 

Nieregularne i niejednolite kolorystycznie ziarna kawy, ich faktura oraz przejrzystość zaparzonego napoju, tworząca się na jego powierzchni delikatna pianka, czy mleko przenikające stopniowo ciemnobrązowy płyn były punktem wyjścia do zaprojektowania wszystkich koloryzacji w tej kolekcji. Odzwierciedlają one różne rodzaje parzonej kawy – cappuccino, frappe, mokka, czy espresso. To świetliste brązy i beżowy blond, które zachwycają swoim trójwymiarowym efektem i niezwykłym, nienachalnym blaskiem. To kolekcja nadająca włosom głębi, nasycenia, objętości i nieoczywistego koloru w danym odcieniu.

 

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon