zobacz kolekcję

Kolekcje Montibello

Barista

Barista i Kolorysta, ich dwa równoległe światy połączyły się, aby dostarczyć nowych inspiracji dla koloryzacji na ten sezon.

Nowa Fuzja w świecie kolorów!

Aby stworzyć tę kolekcję, inspirowaliśmy się najlepszymi profesjonalistami i ekspertami w swojej dziedzinie, Baristą w świecie kawy i Fryzjerem w świecie koloryzacji. W poszukiwaniu nowych horyzontów, połączeni wspólną pasją i powołaniem, wprowadzają innowacje i tworzą nowe metody, co zmienia rezultaty ich pracy w czystą sztukę, wynosi to, co powszechne do rangi niezwykłego.

Montibello w Barista Collection inspiruje się różnorodnością odcieni w sztuce parzenia kawy, jej kremowymi i chropowatymi teksturami oraz bogatą paletą odcieni, przenosząc je na kolory sezonu wiosna-lato, które odnajdujemy w każdej stylizacji.

Zanurz się w odcieniach tak głębokich i kremowych, jak filiżanka najlepszej, aromatycznej kawy. Posmakuj kolekcji Barista.

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon