Esencja Koloru

Wprowadzenie do świata koloryzacji Montibello. Dla stylistów rozpoczynających swoją przygodę z marką Montibello.
zobacz program

Perfekcyjna Blondynka

Przekazanie sprawdzonych i skutecznych technik koloryzacji włosów blond. Zapoznanie z ofertą produktów Montibello do rozjaśniania.
zobacz program

Pożegnanie z Siwizną

Szkolenie dla stylistów zainteresowanych modną i skuteczną koloryzacją włosów siwych i dojrzałych.
zobacz program

Sekrety Dekoloryzacji

Zapewnienie gruntownej wiedzy w zakresie najtrudniejszych i najbardziej wymagających przypadków dekoloryzacji.
zobacz program

Spotkanie z Kolekcją Hiszpańską

Spotkanie z aktualną propozycją hiszpańskich stylistów marki Montibello w zakresie modnej koloryzacji i strzyżeń.
zobacz program

Akademia Stylizacji DECODE

Szkolenie z kreatywnej koloryzacji oraz upięć.
zobacz program

Akademia Kreacji HYPERREAL

Spotkanie z aktualną propozycją stylistów marki Montibello w zakresie modnej koloryzacji i strzyżeń.
zobacz program

Akademia Rozwoju

Szkolenie z zakresu psychologii biznesu oraz klasycznych strzyżeń.
zobacz program

Ślubne Inspiracje z Zaremba International Academy

Szkolenie dla stylistów chcących pogłębić swoją wiedzę w zakresie stylizacji i upięć ślubnych.
zobacz program

Fryzjerstwo i Stylizacje Sesyjne

Nabycie wiedzy i umiejętności niezbędnych w pracy przy sesjach zdjęciowych, eventach.
zobacz program

Sassoon Academy

Szkolenie ze strzyżeń z najbardziej renomowaną Akademią na świecie.
zobacz program

Spotkanie w Twoim Salonie

Ekskluzywne spotkanie mające na celu zapoznanie z wybranymi aspektami sztuki fryzjerskiej. W porozumieniu z instruktorem rozwijasz obszary wiedzy, które Cię najbardziej interesują.
zobacz program

Dzień Dobrych Włosów w Twoim Salonie

Ekskluzywne spotkanie dla klientek z załogą Twojego salonu i Specjalistą Trychologiem.
zobacz program

specjalne szkolenia

Dla stylistów chcących być bliżej marki Montibello

Montibello Bez Tajemnic

Wprowadzenie do świata koloryzacji Montibello. Dla stylistów rozpoczynających swoją przygodę z marką Montibello.
zobacz program

Spotkajmy się w Barcelonie

Szkolenie z aktualnej kolekcji fryzur marki w ramach akcji "Spotkajmy się w Barcelonie!"
zobacz program

dowiedz się jak zostać partnerem

zobacz korzyści

poznaj naszych trenerów

trenerzy Montibello

Katarzyna Budka

Pozostaje wierna szkole Vidala Sassoona i jego filozofii – klasycznej prostocie, połączonej z elegancją, podkręconej zawsze trafionymi kolorami.

Od 18 pracuje jako szkoleniowiec, od 19 lat w branży. We fryzjerstwie szuka połączenia charakteru człowieka z jego wyglądem zewnętrznym (fryzurą), możliwości, jakie daje wykonanie dobrej fryzury podkręconej kolorem z emocjami, jakie nowy look wywołuje w człowieku.

Właścicielka dwóch salonów fryzjerskich. Szef ukierunkowany na rozwój własny, jak i personelu. W pracy dążąca do perfekcji. Od personelu oczekuje partnerskiej współpracy, kultury i zaangażowania. Zwolenniczka dużej estetyki w tworzeniu wspólnych projektów oraz zdrowej rywalizacji, która buduje dobre relacje.

Martyna Mosiołek

Fryzjerstwo towarzyszy jej przez całe życie, a to dlatego, że jest zarówno pasją, jak i rodzinną tradycją podtrzymywaną już od 3 pokoleń w Częstochowie.

W tej profesji bardzo ważny jest samorozwój i edukacja, dlatego tak dużą wagę przywiązuje do szkoleń krajowych i zagranicznych. W dorobku zawodowym ma nagrody w prestiżowych konkursach fryzjerskich, tj.: II miejsce w XII Konkursie Sztuki Fryzjerskiej w kategorii kreatywnej open TOP CITY, III miejsce w Konkursie Evolution Vision 2011 Alfaparf Milano, wyróżnienie specjalne od jury w konkursie Matrix Talent 2012, finalistka stylizacji modowych, HairShow Fryzjerstwo i Moda oraz udział w sesjach zdjęciowych.

Swoją kreatywność realizuje w koloryzacjach. Jako kolorystka w swojej pracy kieruję się mottem, że nie należy schlebiać gustom, lecz trzeba je kształtować. Moda przemija, a styl pozostaje, dlatego przy każdej stylizacji kieruje się nie tylko wyznaczonymi kanonami mody, ale przede wszystkim charakterem i osobowością klienta. Inspirują mnie nowatorskie wizje połączone z kunsztem klasycznego fryzjerstwa.

Wojciech Walczak

16 lat we fryzjerstwie. Od 10 lat właściciel salonu Merlin. Zorganizowany, bardzo kreatywny, odważny i bezkompromisowy w kolorze i strzyżeniu, starający się wyprzedzać trendy.

Inspiracji szuka wszędzie. Od natury, poprzez etniczność, ignorowanie konwenansów, aż do sięgania w przeszłość i nawiązywanie do klasycznych stylizacji. Tworzy nowoczesne wariacje dawnych styli. Uwielbia rywalizację, korzysta z okazji do sprawdzenia swoich umiejętności w konkursach fryzjerskich (2012: II-gie miejsce w konkursie

Kreator New Look, 2008: II-gie miejsce w mistrzostwach Dolnego Śląska w kategorii senior (fryzjerstwo damskie), 2007: I-sze miejsce w konkursie bodypaintingowym w Poznaniu). Nastawiony na permanentny rozwój, ma za sobą kilkadziesiąt szkoleń, m.in. w akademii Toni&Guy. W wolnej chwili chętnie podróżuje, a także udziela się w ciekawych projektach, np. modowe sesje fotograficzne.

Oskar Stankiewicz

7-letni staż zawodowy. Jego styl pracy to przede wszystkim nastawianie na fryzury geometryczne, pasujące do kształtu twarzy oraz koloryzacja oparta o wiedzę, bez działań intuicyjnych.

Najbardziej motywują go szerokie możliwości rozwoju, jakie daje ten zawód. Częste szkolenia oraz wyjazdy edukacyjne nie pozwalają wpaść w rutynę, a każdą zdobytą wiedzę można wykorzystać przy codziennej pracy. Od początku pracy wpatrzony w techniki strzyżeń Akademii Vidal Sassoon.

Dobrze czuje się w odważnej koloryzacji, zwłaszcza tej scenicznej. Od dawna – poza fryzjerstwem – interesuje go sztuka kulinarna, montaż filmów, technologie komputerowe. Od niedawna myśli o ekstremalnej przygodzie, np. survivalu w zupełnie obcej kulturze. Mało kto wie, że przez 10 lat trenował karate, jest brązowym medalistą Mistrzostw Polski. Aktywny społecznie – jeden z najlepszych mówców w zespole.

Leszek Ligęza

Ciągłe szukanie inspiracji do łączenia kształtu i koloru sprawia, że nie można stać w miejscu.

Ściśle techniczne podejście do zawodu mu nie wystarcza - czasem łamie zasady, by odnaleźć własny styl. Podstawą jest dobre strzyżenie, a koloryzacja jest jego dopełnieniem. Motorem nakręcającym jego pracę jest łączenie klasycznych kształtów z nowoczesną formą. Od największych mistrzów fryzjerstwa stara się przechwycić to, co uważa za najcenniejsze.

Swoją wiedzę zdobywa na szkoleniach w kraju oraz zagranicą (Akademia Toni&Guy w Stuttgarcie). Jednocześnie każdy klient wychodzący z salonu wzbogaca jego doświadczenie! Czas wolny – tylko kiedy śpi… Po godzinach stara się rozwijać dodatkowe pasję, aktywnie wypoczywać i nadmiar energii wyładować, uprawiając sporty ekstremalne.