Wojciech Walczak to zorganizowany, bardzo kreatywny, odważny i bezkompromisowy w kolorze i strzyżeniu, starający się wyprzedzać trendy stylista. Inspiracji szuka wszędzie: od natury, poprzez etniczność, ignorowanie konwenansów, aż do sięgania w przeszłość i nawiązywania do klasycznych stylizacji.

Wojciech Walczak od 25 lat zajmuje się fryzjerstwem. Tworzy nowoczesne wariacje dawnych stylów, a ponadto uwielbia rywalizację, korzysta z okazji do sprawdzenia swoich umiejętności w konkursach fryzjerskich (2012: II miejsce w konkursie Kreator New Look, 2008: II miejsce w mistrzostwach Dolnego Śląska w kategorii senior, 2007: I miejsce w konkursie bodypaintingowym w Poznaniu).

Nastawiony jest na permanentny rozwój, dlatego ma za sobą kilkadziesiąt szkoleń, m.in. w Akademii Toni&Guy. W wolnej chwili chętnie podróżuje, ale także udziela się w ciekawych projektach, np. modowych sesjach fotograficznych. Co istotne, Wojtek jest absolwentem Akademii Vidal Sassoon oraz Szkoły wizażu i stylizacji Anity Folaron w Poznaniu.

Wojtek o pokazie Montibello 7 grzechów podczas Hair Affair 2019!

Nastawiony na permanentny rozwój, ma za sobą kilkadziesiąt szkoleń, m.in. w Akademii Toni&Guy. W wolnej chwili chętnie podróżuje, a także udziela się w ciekawych projektach, np. modowych sesjach fotograficznych. Absolwent Akademii Vidal Sassoon oraz Szkoły wizażu i stylizacji Anity Folaron w Poznaniu. Nastawiony na permanentny rozwój, ma za sobą kilkadziesiąt szkoleń, m.in. w Akademii Toni&Guy. W wolnej chwili chętnie podróżuje, a także udziela się w ciekawych projektach, np. modowych sesjach fotograficznych. Absolwent Akademii Vidal Sassoon oraz Szkoły wizażu i stylizacji Anity Folaron w Poznaniu.

Najbliższe szkolenia

Klasyki Koloryzacji Montibello Klasyki Koloryzacji Montibello
Klasyki Koloryzacji Montibello