Fryzjerstwo to ogromna pasja, która towarzyszy jej już kilka lat. Swoje doświadczenie rozwijała, pracując u boku wybitnych fryzjerów Katarzyny Budki oraz Leszka Ligęzy.

Kształciła się  m.in. w Sasson Academy, u Nikitochkina, Sergiusza Pawlaka i wielu innych.

Bycie Instruktorką to spełnienie marzeń, do którego przygotowywała się pod okiem szkoły MODERATOR Trenerów Biznesu Sławomira Jarmuża.

Ania to przede wszystkim miłośniczka prostoty oraz kobiecego stylu. Inspirację czerpie z miłości do natury oraz ludzi. W swoich pracach podkreśla osobowość, wrażliwość, która dla niej jest idealnym odzwierciedleniem fryzury.

„Czytanie włosów jak książki oraz słuchanie drugiej osoby jest kompatybilnym przepisem na sukces. Wtedy rodzi się prawdziwa spójność. Wyznaczanie celów zawodowych to droga, którą podążam każdego dnia. Doświadczenie, które zdobyłam przez ten okres, nauczyło mnie, że nie zawsze tworzę rzeczy, które lubię, dochodząc do wyznaczonego punktu, ale właśnie te rzeczy stają się kluczowe, aby przejść odpowiedni etap. W pracy ludzie są moją pasją, balansem, energią na dalszy rozwój. Natomiast włosy to moje serce. Idealne połączenie bycia dobrym rzemieślnikiem fryzjerstwa”.

Prywatnie pasjonatka muzyki jazzowej, sztuki, architektury starych kamienic, herbaciara z wyboru,  kolekcjonerka filiżanek. Jak twierdzi, w starociach ukryta jest tajemnica, więc odkrywa je z wielką fascynacją.

Najbliższe szkolenia

Klasyki Koloryzacji Montibello Klasyki Koloryzacji Montibello
Klasyki Koloryzacji Montibello