Event Namaste Éclat

Warsztaty Mindfulness w Strefie Zen

Naucz się dbać o siebie na co dzień podczas warsztatów mindfulness. Zredukuj stres i napięcie związane z wypełnionym po brzegi grafikiem. Poznaj siebie i narzędzia, które pozwolą Ci zachować dobre samopoczucie na co dzień.

Wielkimi krokami zbliża się nasz czerwcowy event – Namaste Éclat, podczas którego bliżej poznacie rewitalizującą linię farb – koloryzację Éclat o kwaśnym pH. Nasze wydarzenia to nie tylko premiera nowości, czy dawka najnowszych trendów i inspiracji, ale również świetna okazja na spotkanie w gronie przyjaciół z branży i wspólne świętowanie.

STREFA ZEN

Wiemy, jak jesteście zapracowani, dlatego tym razem chcemy pójść o krok dalej. W trosce o Wasz odpoczynek stworzyliśmy specjalną STREFĘ ZEN, w której będziecie mogli porządnie się zrelaksować. Znajdziecie w niej zajęcia jogi, spacer z przewodnikiem po Toruniu oraz warsztaty mindfulness.

Namaste Eclat warsztaty mindfulness
CZYM SĄ WARSZTATY MINDFULNESS

Wielu z Was pytało nas, na czym polegają takie warsztaty, dlatego spieszymy z odpowiedzią.

Warsztaty mindfulness to nic innego jak praktyka uważności – skupienie się na sobie – na byciu tu i teraz. To swego rodzaju trening umysłowy, który pozwoli zredukować stres, poradzić sobie z emocjami i cieszyć się życiem.

warsztaty mindfulness
WARSZTATY DBAM O SIEBIE W 4 KROKACH

Podczas naszych warsztatów:

  1. Dowiesz się dlaczego tak ważne jest dbanie o siebie i jak robić to na co dzień.
  2. Poznasz narzędzia radzenia sobie w trudnych sytuacjach i dochodzenia do sedna problemu, znajdując najlepsze w danym momencie rozwiązania.
  3. Sprawdzisz, jak możesz zachować energię podczas pełnego wyzwań dnia.
  4. Zyskasz spokój i pewność siebie w budowaniu relacji i podejmowaniu codziennych decyzji.

Celem zaproponowanych warsztatów jest zyskanie większej świadomości tego, co dla Ciebie ważne i poznanie sposobów i narzędzi na czerpanie maksymalnej radości z życia. To praktyka zarządzania emocjami i radzenia sobie w trudnych sytuacjach w 4 krokach nawiązywania kontaktu ze samym sobą.

POZNAJ PROWADZĄCĄ
 empath Aleksandra Frączak

Warsztaty mindfulness poprowadzi dla Was Aleksandra Frączek. To certyfikowana coacherka i trenerka rozwoju, która wspiera ludzi w lepszym rozumieniu i dbaniu o siebie. Dzięki temu mogą czuć się pewnie w każdej sytuacji i czerpać radość z życia.

Aleksandra prowadzi Pracownię Komunikacji i Rozwoju „Empath”, w ramach której organizuje warsztaty, sesje indywidualne oraz szkolenia dla firm z lepszego rozumienia siebie, zarządzania własną energią, komunikacji i budowania relacji.

Pracuje według metody Porozumienie bez Przemocy M. Rosenberga, coachingu opartego na potrzebach, coachingu systemowego oraz praktyki uważności, które są dla niej sposobem postrzegania ludzi i świata.

Prywatnie to otwarta na ludzi i sympatyczna osoba – żona Tomka i mama Tymka i Maksa, która pozytywnie zaskoczy Was swoim podejściem do świata i ludzi, cierpliwością i uważnością.

Więcej o Aleksandrze i jej warsztatach znajdziecie tutaj: empath.pl

warsztaty mindfulness
ZAPISY

Czujecie, że warsztaty mindfulness  to coś dla Was – super! Też nie możemy się doczekać. Jeśli wybieracie się na event Namaste Eclat, będziecie mogli zapisać się również na to szkolenie. Zapisy będziemy zbierać 11 czerwca przy zameldowaniu do hotelu – będziemy czekać na Was przy specjalnym stanowisku Montibello nieopodal recepcji!

CHARMONOGRAM WARSZTATÓW

11 czerwca

od 16:00 Zapisy na warsztaty oraz inne aktywności STREFY ZEN

12 czerwca

10:00 – 13:00 Warsztaty mindfulness – grupa 1

13:00 – 15:00 Lunch – grill na świeżym powietrzu

14:00 – 17:00 Warsztaty mindfulness – grupa 2

13 czerwca

9:00 – 12:00 Warsztaty mindfulness – grupa 3

14:00 – 16:00 Warsztaty mindfulness – grupa 4

Dowiedz się więcej o wydarzeniu Namaste Éclat!

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon