Fryzjerska Wyprawka

Ucz się, to może zostaniesz Fryzjerem!

Przygotuj swój Salon na nowy rok szkolny! Sięgnij po niezbędne produkty i zestaw próbek dla Twoich klientek. Skorzystaj ze szkoleń Montibello i rozwijaj swoje umiejętności.

Ucz się, to może zostaniesz Fryzjerem! Zgadzacie się z tym stwierdzeniem? My zdecydowanie TAK – dobrze wiemy ile nauki stoi przed początkującym Fryzjerem. Edukacja i umiejętne prowadzenie Salonu to podstawa, dlatego warto przygotować się na gorący okres jesiennych koloryzacji. To idealny czas, by rozwijać się na szkoleniach, a swoim klientkom oprócz odświeżenia koloru, zaproponować kompleksową usługę ze strzyżeniem i pielęgnacją włosów. Dzięki temu zadbamy o włosy klientek od A do Z – tak, że na pewno będą chciały wracać.

FRYZJERSKA WYPRAWKA

Aby z przytupem rozpocząć nowy sezon, przyda się Wam zestaw niezbędnych kosmetyków – MUST HAVE w każdym Salonie Fryzjerskim. Wybraliśmy dla Was takie produkty i zapakowaliśmy do plecaka, który na pewno przyda się na szkolenie lub weekendowy wypad z rodziną! Do tego dorzucamy jeszcze miniupominki dla klientek, które mogą wesprzeć Wasze działania marketingowe. Tak przygotowanych na pewno nic Was nie zaskoczy! (Więcej o naszym zestawie przeczytacie na końcu tego artykułu! :))

NOWY SEZON SZKOLENIOWY

Wrzesień to nie tylko gorący okres w Salonie, ale też dobry czas na szkolenia fryzjerskie, czyli rozwijanie swoich umiejętności i dokształcanie pracowników. Przygotowaliśmy dla Was kilka szkoleń, które stworzyliśmy, kierując się Waszymi potrzebami i zainteresowaniami.

SZKOLENIA MONTIBELLO – JESIEŃ 2021
 1. Montibello Bez Tajemnic, czyli szkolenie podstawowe z koloryzacji. Świetny start w świecie produktów Montibello i powtórzenie podstawowych zagadnień z zakresu koloryzacji.
 2. Masterclass Colour Vol. 1 i Vol. 2– dwa poziomy zaawansowanego szkolenia z autorskimi technikami koloryzacji naszych stylistów oraz strzyżeniami dopasowanymi do urody.
 3. Manager Salony Beauty – Lider i Artysta, czyli szkolenie marketingowo-biznesowe dla Ambasadorów Montibello uzupełnione o wieczorowe stylizacje włosów.

POZNAJ CAŁĄ OFERTĘ SZKOLEŃ – DOPASUJ SZKOLENIA SWOICH POTRZEB

kuchnia piękna

Szkolenia

Bogata oferta edukacyjna, regularny dostęp do najnowszych trendów i wsparcie biznesowe pozwoli Twojemu salonowi być o krok przed konkurencją.

POZNAJ OFERTĘ
OFERTA DLA SALONÓW FRYZJERSKICH

KUP

Zestaw produktów do stylizacji Decode Z RABATEM 33%

 • Smooth Perfection 200 ml
 • Smooth Absolute Plus 150 ml
 • Volume Mirackle 250 ml
 • Volume Roots Up 300 ml
 • Finish Radiance 200 ml

Zestaw produktów do pielęgnacji Treat Naturtech Z RABATEM 33%

 • Szampon Repair Active 1000 ml
 • Odżywka Repair Active 750 ml
 • Maska Repair Active 500 ml
 • Krem na końce Repair Active Sealed Ends 75 ml
 • Szampon Colour Protect 1000 ml
 • Odżywka Colour Protect 750 ml

ZYSKAJ (Z RABATEM 89%)

 • zestaw 18 upominkowych produktów Decode Zero mini
 • 2 x pompka do szamponu Treat Naturtech
 • 2 x pompka do odżywki Treat Naturtech
 • Plecak „Ucz się, to może zostaniesz fryzjerem” – idealny na szkolenia

Szczegóły promocji i zamówienia u Doradców Fale Loki Koki

KUPUJ ONLINE NA PLATFORMIE WWW.FALELOKIKOKI.PL

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon

blog: Aktualności

wszystkie Aktualności
Najnowsze doniesienia ze świata Montibello - pokazy, wydarzenia, wyjazdy, kolekcje... Bądź na bieżąco!
ROZJAŚNIENIE PO MISTRZOWSKU ROZJAŚNIENIE PO MISTRZOWSKU
ROZJAŚNIENIE PO MISTRZOWSKU

Niezależnie od aktualnych i szybko przemijających trendów, koloryzacje blond wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie spodziewamy się, by tego typu koloryzacje wyszły kiedykolwiek z mody. Jeśli więc stawiamy na rozjaśnienie, to chcemy zrobić je po...

Decode Zero dla włosów, dla zmysłów – poznaj NOWOŚCI! Decode Zero dla włosów, dla zmysłów – poznaj NOWOŚCI!
Decode Zero dla włosów, dla zmysłów – poznaj NOWOŚCI!

Poznaj nowości Decode Zero, CURE i COSMIC – produkty premium, które wykorzystują moc natury dla zniewalających efektów. Decode Zero to nowa generacja skutecznych, wegańskich produktów, które dbają o kondycję włosów i ich naturalne wykończenie. Dotychczas...

Pokazy Montibello 2021 – wracamy! Pokazy Montibello 2021 – wracamy!
Pokazy Montibello 2021 – wracamy!

Po długim czasie wracamy – zapraszamy na pokazy Montibello na żywo! Weź udział w wydarzeniu, które przeniesie Cię kilka dekad wstecz za sprawą pokazu fryzjerskiego „Powrót do rzemiosła” oraz niesamowitemu klimatowi retro. POWRÓT DO RZEMIOSŁA...

Ucz się, to może zostaniesz Fryzjerem! Ucz się, to może zostaniesz Fryzjerem!
Ucz się, to może zostaniesz Fryzjerem!

Przygotuj swój Salon na nowy rok szkolny! Sięgnij po niezbędne produkty i zestaw próbek dla Twoich klientek. Skorzystaj ze szkoleń Montibello i rozwijaj swoje umiejętności. Ucz się, to może zostaniesz Fryzjerem! Zgadzacie się z tym...