Fryzjerska Wyprawka

Ucz się, to może zostaniesz Fryzjerem!

Przygotuj swój Salon na nowy rok szkolny! Sięgnij po niezbędne produkty i zestaw próbek dla Twoich klientek. Skorzystaj ze szkoleń Montibello i rozwijaj swoje umiejętności.

Ucz się, to może zostaniesz Fryzjerem! Zgadzacie się z tym stwierdzeniem? My zdecydowanie TAK – dobrze wiemy ile nauki stoi przed początkującym Fryzjerem. Edukacja i umiejętne prowadzenie Salonu to podstawa, dlatego warto przygotować się na gorący okres jesiennych koloryzacji. To idealny czas, by rozwijać się na szkoleniach, a swoim klientkom oprócz odświeżenia koloru, zaproponować kompleksową usługę ze strzyżeniem i pielęgnacją włosów. Dzięki temu zadbamy o włosy klientek od A do Z – tak, że na pewno będą chciały wracać.

FRYZJERSKA WYPRAWKA

Aby z przytupem rozpocząć nowy sezon, przyda się Wam zestaw niezbędnych kosmetyków – MUST HAVE w każdym Salonie Fryzjerskim. Wybraliśmy dla Was takie produkty i zapakowaliśmy do plecaka, który na pewno przyda się na szkolenie lub weekendowy wypad z rodziną! Do tego dorzucamy jeszcze miniupominki dla klientek, które mogą wesprzeć Wasze działania marketingowe. Tak przygotowanych na pewno nic Was nie zaskoczy! (Więcej o naszym zestawie przeczytacie na końcu tego artykułu! :))

NOWY SEZON SZKOLENIOWY

Wrzesień to nie tylko gorący okres w Salonie, ale też dobry czas na szkolenia fryzjerskie, czyli rozwijanie swoich umiejętności i dokształcanie pracowników. Przygotowaliśmy dla Was kilka szkoleń, które stworzyliśmy, kierując się Waszymi potrzebami i zainteresowaniami.

SZKOLENIA MONTIBELLO – JESIEŃ 2021
 1. Montibello Bez Tajemnic, czyli szkolenie podstawowe z koloryzacji. Świetny start w świecie produktów Montibello i powtórzenie podstawowych zagadnień z zakresu koloryzacji.
 2. Masterclass Colour Vol. 1 i Vol. 2– dwa poziomy zaawansowanego szkolenia z autorskimi technikami koloryzacji naszych stylistów oraz strzyżeniami dopasowanymi do urody.
 3. Manager Salony Beauty – Lider i Artysta, czyli szkolenie marketingowo-biznesowe dla Ambasadorów Montibello uzupełnione o wieczorowe stylizacje włosów.

POZNAJ CAŁĄ OFERTĘ SZKOLEŃ – DOPASUJ SZKOLENIA SWOICH POTRZEB

kuchnia piękna

Szkolenia

Bogata oferta edukacyjna, regularny dostęp do najnowszych trendów i wsparcie biznesowe pozwoli Twojemu salonowi być o krok przed konkurencją.

POZNAJ OFERTĘ
OFERTA DLA SALONÓW FRYZJERSKICH

KUP

Zestaw produktów do stylizacji Decode Z RABATEM 33%

 • Smooth Perfection 200 ml
 • Smooth Absolute Plus 150 ml
 • Volume Mirackle 250 ml
 • Volume Roots Up 300 ml
 • Finish Radiance 200 ml

Zestaw produktów do pielęgnacji Treat Naturtech Z RABATEM 33%

 • Szampon Repair Active 1000 ml
 • Odżywka Repair Active 750 ml
 • Maska Repair Active 500 ml
 • Krem na końce Repair Active Sealed Ends 75 ml
 • Szampon Colour Protect 1000 ml
 • Odżywka Colour Protect 750 ml

ZYSKAJ (Z RABATEM 89%)

 • zestaw 18 upominkowych produktów Decode Zero mini
 • 2 x pompka do szamponu Treat Naturtech
 • 2 x pompka do odżywki Treat Naturtech
 • Plecak „Ucz się, to może zostaniesz fryzjerem” – idealny na szkolenia

Szczegóły promocji i zamówienia u Doradców Fale Loki Koki

KUPUJ ONLINE NA PLATFORMIE WWW.FALELOKIKOKI.PL

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon

blog: Aktualności

wszystkie Aktualności
Najnowsze doniesienia ze świata Montibello - pokazy, wydarzenia, wyjazdy, kolekcje... Bądź na bieżąco!
Program Eventu – co Cię czeka na Namaste Éclat? Program Eventu – co Cię czeka na Namaste Éclat?
Program Eventu – co Cię czeka na Namaste Éclat?

Namaste Éclat to relaksujący weekend w klimacie mindfulness, podczas którego zaprosimy Was do Strefy Zen oraz przestawimy zupełnie nową, rewitalizującą koloryzację o kwaśnym pH Éclat. Sprawdź dokładny Program Eventu i przygotuj się na wypoczynek w...

Warsztaty Mindfulness w Strefie Zen Warsztaty Mindfulness w Strefie Zen
Warsztaty Mindfulness w Strefie Zen

Naucz się dbać o siebie na co dzień podczas warsztatów mindfulness. Zredukuj stres i napięcie związane z wypełnionym po brzegi grafikiem. Poznaj siebie i narzędzia, które pozwolą Ci zachować dobre samopoczucie na co dzień. Wielkimi...

Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna
Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna

Robimy skok w przyszłość i zmieniamy zwykłą koloryzację w kwaśną koloryzację demipermanentną, która pielęgnuje włosy. W koloryzację stworzoną w trosce o włosy, ludzi i planetę. Przygotuj się na produkty, które zaskoczą Cię swoimi możliwościami oraz...

Trwała stylizacja Impulsive Trwała stylizacja Impulsive
Trwała stylizacja Impulsive

Trwała ondulacja włosów wraca do salonów – coraz więcej młodych osób, również mężczyzn, decyduje się na trwałą stylizację! Jesteście na to gotowi? Poznajcie produkty, które łączą zalety tradycyjnej trwałej z pielęgnacją i odbudową. To sposób...