Ponad 180 darmowych szkoleń dla klientów!

Zapraszamy do skorzystania z darmowego szkolenia z koloryzacji! Wystarczy, że zakupisz voucher z produktami u Doradcy Fale Loki Koki!

Proponujemy Ci udział w dwóch typach szkoleń w zakresie koloryzacji marki Montibello

  1. Amerykański balejaż 4D – przeznaczony dla klientów współpracujących z Montibello
  2. Bezpieczny Start – dedykowany stylistom, którzy rozpoczynają przygodę z marką

Amerykański balejaż

Amerykański Balejaż to szkolenie, które pozwoli dokładnie poznać tajniki jednej z najbardziej popularnych technik koloryzacji jaką jest Belejaż. Przedstawimy kilka metod, które pozwolą doskonalić i personalizować pracę w salonie fryzjerów! Pora postawić na budowanie objętości kolorem, wielowymiarowość i rozświetlenie dzięki połączeniu różnych metod wykonania balejażu, takich jak Money Piece, Balejaż 4D i Babylights.

DLA KOGO:

Szkolenie przeznaczone jest dla fryzjerów zainteresowanych najnowszymi salonowymi trendami z zakresu koloryzacji, które przydadzą się w codziennej pracy. Dla wszystkich stylistów pragnących lepiej poznać naturalne farby Dénuée i Éclat oraz technikę balejażu.

CEL

Celem szkolenia jest poznanie techniki balejażu, która umożliwi wprowadzenie nowych usług w Salonie Fryzjerskim zorientowanym na nowe trendy, potrzeby i upodobania klientów.

Amerykański balejaż 4D to warsztaty, podczas których uczestnicy zapoznają się z najnowszymi trendami w koloryzacji. Podczas szkolenia Instruktorzy przedstawią różne metody wykonania balejażu, takie jak Money Piece, Amerykański baleyage 4D, czy Babylights. To metody, dzięki którym uda się stworzyć efekty koloru wielowymiarowego, który wykreuje ruch we włosach, umożliwi mocne rozświetlenie. Połączenie poznanych metod w jednej usłudze podczas warsztatów otwiera nas na możliwość realizowania prawdziwych dzieł sztuki na głowach klientek, a samych stylistów fryzur pobudzi do kreatywnego myślenia i wychodzenia poza schemat. Dzięki temu każda taka koloryzacja będzie cieszyła się wyjątkowością i oryginalnością.

Bezpieczny Start

BEZPIECZNY START to szkolenie, na którym przedstawimy produkty marki Montibello oraz specyfikę pracy z nimi, powtórzymy najważniejsze zagadnienia z zakresu kolorymetrii, analizy kolorystycznej, repigmentacji, korekty koloru oraz pielęgnacji włosów farbowanych. To szkolenie, które pozwoli bez obaw rozwijać swoją karierę w branży fryzjerskiej, korzystając z oferty produktowej Montibello.

DLA KOGO?

Dla stylistów rozpoczynających swoją przygodę z domem marek FLK, a w szczególności z marką Montibello –  szkolenie to jest bezpiecznym startem w świecie koloryzacji.

CEL

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z produktami marki Montibello oraz szczegółowym ich opisem, a także powtórzenie najważniejszych zagadnień z zakresu kolorymetrii, analizy kolorystycznej, repigmentacji, korekty koloru oraz pielęgnacji włosów farbowanych. To szkolenie, na którym przedstawimy najistotniejszą wiedzę w zakresie fryzjera w pigułce, a także przedstawimy gammę produktów Montibello.

CERTYFIKATY: Szkolenie posiada certyfikat jakości usług S.U.S 2.0 – Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.


NIEZBĘDNIK UCZESTNIKA


Suszarka, klipsy, grzebień ze szpikulcem, szczotki do modelowania, prostownica, rozpylacz

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

ZAPISZ SIĘ U DORADCY FALE LOKI KOKI

Znajdź hurtownię

NAPISZ DO NAS

Skontaktujemy się z Tobą !

Napisz do nas

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

Specjalista ds. szkoleń Montibello:

+48 52 325 20 83

Z kim będzisz pracować?

Trenerzy

Aleksandra Kwaśna

Aleksandra Kwaśna

Więcej
Wojciech Walczak

Wojciech Walczak

Więcej
Łukasz Rolnik

Łukasz Rolnik

Więcej
Marek Bembenek

Marek Bembenek

Więcej
Martyna Maria Mosiołek

Martyna Maria Mosiołek

Więcej
Marta Plechowska

Marta Plechowska

Więcej
Czym będzisz pracować?

Produkty

Dénuée Intense – węglowy rozjaśniacz w proszku
Dénuée Intense  – węglowy rozjaśniacz w proszku

DÉNUÉE

Dénuée Intense – węglowy rozjaśniacz w proszku

Dénuée Intense to glinkowy rozjaśniacz w proszku do 7 tonów bez amoniaku, który rozwiązuje problem podrażnień i zniszczonych włosów. Zawiera AKTYWNY WĘGIEL z bambusa, który działa oczyszczająco, detoksykująco, a dzięki ciemnym pigmentom neutralizuje niepożądane odcienie....

Zobacz produkt
Dénuée Soft – węglowy rozjaśniacz w kremie
Dénuée Soft  – węglowy rozjaśniacz w kremie

DÉNUÉE

Dénuée Soft – węglowy rozjaśniacz w kremie

Dénuée Soft to kremowo-żelowy rozjaśniacz do 3 tonów bez amoniaku, który rozwiązuje problem podrażnień i zniszczonych włosów. Zawiera AKTYWNY WĘGIEL z bambusa, który działa oczyszczająco, detoksykująco, a dzięki ciemnym pigmentom neutralizuje niepożądane odcienie. Rozjaśniacz został...

Zobacz produkt
Serum Decode Zero Cure
Serum Decode Zero Cure

Decode Zero

Serum Decode Zero Cure

ZERO SKLEJANIA . ZERO ZABRUDZEŃ . ZERO NIEPRZYJEMNYCH POZOSTAŁOŚCI . ZERO LEPKOŚCI . ZERO ZBĘDNYCH SKŁADNIKÓW Intensywnie działające skoncentrowane serum naprawcze, które odbudowuje, ożywia i wzmacnia włókno włosa. Zapewnia włosom: odżywienie i nawilżenie uszczelnienie łuski...

Zobacz produkt