Koło i Wesoło

Szampony w kulkach od Smart Touch!

Świętuj na okrągło 11 urodziny Montibello i zadbaj o swoje klientki! Zrób zapasy ulubionych farb i zaopiekuj się włosami z micelarnymi formułami Smart Touch. Stosuj szampony podczas codziennej pracy i wręczaj klientkom szampony w kulkach. Zobacz, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Salonów Partnerskich!

szampony w kulkach
TRELE MICELE

Na pewno nasze szampony micelarne Smart Touch już zdążyły skraść Wasze serca. I nic dziwnego – technologia micelarna zapewnia łagodne, a zarazem dogłębne oczyszczanie.

szampony micelarne

Technologia Micelarna umożliwia szybkie i łatwe umycie włosów, które na dłużej pozostają czyste. Micele to kuliste struktury, które działają na zanieczyszczenia jak magnes. Ich wewnętrzna część przyciąga tłuszcze, zamykając je w sobie, a zewnętrzna przyciąga wodę i rozpuszcza w niej pozostałe zanieczyszczenia. Micele to struktury niezwykle łagodne, które nie uszkadzają struktury włosa i zapobiegają utracie jego elastyczności. Pozwalają przywrócić równowagę mikrobiomu skóry głowy bez wysiłku!

technologia micelarna

POZNAJ SZAMPONY MICELARNE SMART TOUCH

DETOX MY HAIR

oczyszczanie + detoksykacja dla włosów narażonych na zanieczyszczenia, przytłoczonych, pozbawionych blasku.

Łagodnie, a zarazem dogłębnie działający szampon detoksyfikujący, który oczyszcza włosy i skórę głowy. Formułę opracowano z myślą o włosach silnie zanieczyszczonych kurzem, brudem, sebum, potem lub pozostałościami produktów do stylizacji.

detox my hair
REPAIR MY HAIR

oczyszczanie + odbudowa dla włosów zniszczonych, porowatych.

Szampon do częstego stosowania pozostawiający włosy odżywione, odbudowane i czyste przez dłuższy czas. Idealne rozwiązanie dla włosów matowych, uszkodzonych i porowatych, z tendencją do łamania się.

repair my hair
CLEAN MY HAIR

oczyszczanie + nawilżanie dla włosów suchych, odwodnionych, puszących się

Szampon przeznaczony do częstego stosowania, który łagodnie oczyszcza włosy i nawilża je, przywracając im połysk i lekkość. Formuła opracowana z myślą o ochronie poziomu nawilżenia włosów i skóry głowy.

clean my hair
KOŁO I WESOŁO – ZADBAJ O KLIENTKI

Podaruj klientkom szampony micelarne Smart Touch w wersji mini – w kulkach! Ten miły gest zadba nie tylko o ich włosy, ale też o Wasze relacje.

szampony w kulkach
KOŁO I WESOŁO – JAK TO DZIAŁA?

Zobacz, co możesz zyskać przy codziennych zakupach. Przygotowaliśmy akcję, która potrwa od 14.02 do 04.03 (lub do wyczerpania zapasów).


ZYSKAJ

3 szampony micelarne Smart Touch (1000 ml) z rabatem 89%

  • Detox My Hair
  • Repair My Hair
  • Clean My Hair

oraz 36 miniszamponów Smart Touch w kulkach z rabatem 89%

  • Detox My Hair 12 x 8 ml
  • Repair My Hair 12 x 8 ml
  • Clean My Hair 12 x 8 ml
PRZY ZAKUPIE

36 dowolnych farb lub tonerów Montibello z rabatem Partnerskim.


Oferta dla Salonów Partnerskich Montibello, szczegóły promocji i zamówienia u Doradców Fale Loki Koki

KUP ONLINE

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon

blog: Aktualności

wszystkie Aktualności
Najnowsze doniesienia ze świata Montibello - pokazy, wydarzenia, wyjazdy, kolekcje... Bądź na bieżąco!
Program Eventu – co Cię czeka na Namaste Éclat? Program Eventu –  co Cię czeka na Namaste Éclat?
Program Eventu – co Cię czeka na Namaste Éclat?

Namaste Éclat to relaksujący weekend w klimacie mindfulness, podczas którego zaprosimy Was do Strefy Zen oraz przestawimy zupełnie nową, rewitalizującą koloryzację o kwaśnym pH Éclat. Sprawdź dokładny Program Eventu i przygotuj się na wypoczynek w...

Warsztaty Mindfulness w Strefie Zen Warsztaty Mindfulness w Strefie Zen
Warsztaty Mindfulness w Strefie Zen

Naucz się dbać o siebie na co dzień podczas warsztatów mindfulness. Zredukuj stres i napięcie związane z wypełnionym po brzegi grafikiem. Poznaj siebie i narzędzia, które pozwolą Ci zachować dobre samopoczucie na co dzień. Wielkimi...

Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna
Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna

Robimy skok w przyszłość i zmieniamy zwykłą koloryzację w kwaśną koloryzację demipermanentną, która pielęgnuje włosy. W koloryzację stworzoną w trosce o włosy, ludzi i planetę. Przygotuj się na produkty, które zaskoczą Cię swoimi możliwościami oraz...

Trwała stylizacja Impulsive Trwała stylizacja Impulsive
Trwała stylizacja Impulsive

Trwała ondulacja włosów wraca do salonów – coraz więcej młodych osób, również mężczyzn, decyduje się na trwałą stylizację! Jesteście na to gotowi? Poznajcie produkty, które łączą zalety tradycyjnej trwałej z pielęgnacją i odbudową. To sposób...