Gwiazdkowa gorączka w Salonach Fryzjerskich

Świąteczny upominek do każdej koloryzacji!

Przedświąteczny czas w salonie fryzjerskim jest bardzo pracowity. Dobrze o tym wiemy. Dlatego, aby wesprzeć Twój biznes w tym gorącym czasie, mamy dla Ciebie pakiet upominków dla klientek. Do każdych 12 dowolnych farb lub tonerów Montibello otrzymasz 12 czarnych eyelinerów do makijażu.

eyeliner montibello
Świąteczny upominek

Rozwijaj się i zadbaj o świąteczny klimat! Podaruj klientkom wyjątkowy upominek, dzięki któremu uzupełnią swoją stylizację o ponadczasowy makijaż.

Kreska na oku

Oko podkreślone czarną kredką to nieprzemijający trend w świecie makijażu. Niezależnie od tego, czy będzie to tylko delikatna, rozmyta kreska na górnej powiece, intensywna, wywinięta linia, czy tylko akcent na linii wodnej, makijaż od razu nabierze głębi. Nasz eyeliner ma formę wygodnej kredki, łatwo się nakłada i bez problemu można go rozcierać, dla uzyskania ciekawego efektu.

To idealne narzędzie do wykonania klasycznego makijażu francuskiego, jako baza do smokey eye lub nawet codziennego, naturalnego makijażu.

Poznaj triki, które ułatwią Ci wykonanie makijażu i przedłużą jego trwałość.

2. Pamiętaj o bazie

Aby dobrze przygotować powiekę, zastosuj bazę lub korektor w płynie oraz cielisty cień do powiek. To przedłuży trwałość makijażu oraz ułatwi rysowanie kreski.

2. Zachowaj proporcję.

Dobrze narysowana kreska jest najcieńsza w wewnętrznym kąciku oka, a najszersza w zewnętrznym.

3. Rysuj na otwartym oku

Rysuj kreskę na otwartym oku, zwłaszcza gdy wyciągasz ją poza linię rzęs.

4. Idealna jaskółka

Możesz zakończyć swoją kreskę ją tzw. “jaskółką”, która powinna stanowić przedłużenie dolnej powieki/linii rzęs. Dopasuj jej kształt do swojego oka metodą prób i błędów – każde oko jest inne – sprawdź, z jakim efektem wygląda najlepiej.

5. Znajdź swoją technikę

Wypróbuj różnych technik rysowanie kreski. Możesz robić to jednym pociągnięciem od wewnętrznego kącika, do zewnętrznego lub rysować ją do połowy. Najpierw od zewnętrznego kącika, a potem cieńszą od wewnętrznego, łącząc je na środku. Przy użyciu kredki wygodnie jest robić to krótkimi pociągnięciami.

6. Mistrzowskie roztarcie.

Jeśli wolisz bardziej rozmyty, subtelny efekt narysuj cienką linię na górnej powiece, jak najbliżej rzęs, po czym rozetrzyj ją przy użyciu płaskiego pędzelka. (To pierwszy krok podczas malowania smokey).

7. Praktyka

Narysowanie idealnej kreski nie jest proste, wymaga ćwiczeń i wprawy. Nie zniechęcaj się po pierwszych nieudanych próbach. Z pewnością po pewnym czasie dojdziesz do perfekcji!

O szczegóły promocji pytaj Doradcę Fale Loki Koki! Podaruj klientkom świąteczny upominek.

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon

blog: Aktualności

wszystkie Aktualności
Najnowsze doniesienia ze świata Montibello - pokazy, wydarzenia, wyjazdy, kolekcje... Bądź na bieżąco!
Program Eventu – co Cię czeka na Namaste Éclat? Program Eventu –  co Cię czeka na Namaste Éclat?
Program Eventu – co Cię czeka na Namaste Éclat?

Namaste Éclat to relaksujący weekend w klimacie mindfulness, podczas którego zaprosimy Was do Strefy Zen oraz przestawimy zupełnie nową, rewitalizującą koloryzację o kwaśnym pH Éclat. Sprawdź dokładny Program Eventu i przygotuj się na wypoczynek w...

Warsztaty Mindfulness w Strefie Zen Warsztaty Mindfulness w Strefie Zen
Warsztaty Mindfulness w Strefie Zen

Naucz się dbać o siebie na co dzień podczas warsztatów mindfulness. Zredukuj stres i napięcie związane z wypełnionym po brzegi grafikiem. Poznaj siebie i narzędzia, które pozwolą Ci zachować dobre samopoczucie na co dzień. Wielkimi...

Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna
Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna

Robimy skok w przyszłość i zmieniamy zwykłą koloryzację w kwaśną koloryzację demipermanentną, która pielęgnuje włosy. W koloryzację stworzoną w trosce o włosy, ludzi i planetę. Przygotuj się na produkty, które zaskoczą Cię swoimi możliwościami oraz...

Trwała stylizacja Impulsive Trwała stylizacja Impulsive
Trwała stylizacja Impulsive

Trwała ondulacja włosów wraca do salonów – coraz więcej młodych osób, również mężczyzn, decyduje się na trwałą stylizację! Jesteście na to gotowi? Poznajcie produkty, które łączą zalety tradycyjnej trwałej z pielęgnacją i odbudową. To sposób...