Smart 12 w 1 – Powrót Legendy

Czekaliście na niego! Klasyczny Smart Touch 12 w 1 powraca – w nowej butelce, wzbogacony o jagody goji, ale w legendarnej, cenionej przez Was formule.
smart 12 w 1

Wiemy, jak go kochacie, dlatego kultowy różowy Smart Touch 12 w 1 powraca jako Reset My Hair Treatment+ 12 w 1! To ten sam produkt, z tą samą, sprawdzoną formułą, wzbogacony o ekstrakt z jagód goji, zamknięty w nowym, wygodnym opakowaniu. Zachwyci Was nie tylko działaniem, ale także zniewalającym, słodkim zapachem.

12 korzyści w jednym produkcie

Reset My Hair Treatment + to superskuteczna, natychmiastowa kuracja, która odżywia i odbudowuje włosy, niwelując działanie szkodliwych czynników środowiskowych, zanieczyszczeń i agresywnych produktów kosmetycznych. Zapewnia aż 12 korzyści.

 1. Odżywienie i odmłodzenie
 2. Odbudowa
 3. Nawilżenie
 4. Ochrona Koloru (filtry UVA i UVB)
 5. Ochrona przed wysoką temperaturą
 6. Zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne
 7. Ochrona przed puszeniem się włosów
 8. Nadanie połysku i puszystości
 9. Zwiększona jedwabistość i gładkość
 10. Uszczelnienie rozdwojonych końcówek
 11. Zwalczanie zanieczyszczeń
 12. Ułatwienie rozczesywania

To uniwersalna odżywka bez spłukiwania, do każdego rodzaju włosów, w szczególności do włosów, grubych i normalnych, a także widocznie zniszczonych. Jej niezwykle bogata i gęsta formuła zapewnia intensywne działanie naprawcze i odmładzające.

Reset My Hair to produkt, który możecie zastosować zarówno na mokre włosy, zaraz po myciu, jak i suche dla jeszcze lepszego rezultatu.

smart 12 w 1 powrót legendy
Smart pielęgnacja

Smart Touch to nowoczesna, wygodna i prosta w użyciu pielęgnacja włosów, która daje natychmiastowe rezultaty. To kosmetyki ukierunkowane na konkretne potrzeby włosów, a równocześnie bardzo uniwersalne – idealne do każdego rodzaju włosów. Dzięki podejściu skupionym na działaniu odpowiedni szampon, czy odżywkę dobierzemy bez trudu – niemalże intuicyjnie. A efekty zobaczymy już po jednym zastosowaniu. Linię Smart Touch możemy podzielić na:

 1. NAWLIŻENIE, czyli duet szamponu micelarnego Clean My Hair z dwufazową odżywką Power My Hair, które zawierają kwas hialuronowy.
 2. OCHRONĘ i DETOX, czyli szampon detoksykujący Detox My Hair, który intensywnie oczyszcza i chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz dwufazowa odżywka Save My Hair, która wzmocni tę ochronę (np. dodatkowym filtrem UV)
 3. ODBUDOWĘ, czyli odżywczy szampon Repair My Hair oraz dwa rodzaje odżywek Reset My Hair – kultową kurację 12 w 1, czyli Reset My Hair Treatment + oraz jej lżejszą wersję Light (idealną do cienkich, pozbawionych objętości włosów), które kompleksowo odbudują i zrewitalizują włosy.
Smart 12 w 1 – Powrót Legendy

Najnowsza wersja odżywki Reset My Hair to produkt, który ponownie pojawił się w naszej ofercie na Waszą prośbę. Musimy przyznać, że mieliście rację – jest niezastąpiony! Kultowy smart 12 w 1 powrócił w wielkim stylu, dla oszałamiającej odmiany włosów.

Szukajcie nowości w sklepach Fale Loki Koki, na falelokikoki.pl i pytajcie o niego swoich Doradców. Przygotujcie się na świąteczną gorączkę z naszym startowym pakietem z ekspozytorem do Salonów Fryzjerskich.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ONLINE

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon