Powrót do rzemiosła

Pokazy Montibello 2021 – wracamy!

Po długim czasie wracamy – zapraszamy na pokazy Montibello na żywo! Weź udział w wydarzeniu, które przeniesie Cię kilka dekad wstecz za sprawą pokazu fryzjerskiego „Powrót do rzemiosła” oraz niesamowitemu klimatowi retro.

POWRÓT DO RZEMIOSŁA
pokazy Montibello

Powrót do rzemiosła to koncept stworzony przez naszych Instruktorów, w ramach którego zaprezentujemy nowe podejście do zawodu fryzjera wywodzące się z mocnych i trwałych fundamentów tego rzemiosła. Z pokorą odnosimy się do fryzjerstwa sprzed wielu dekad, korzystając z jego dorobku, by sprostać współczesnym i aktualnym wyzwaniom użytkowym i artystycznym. To, co zobaczycie na scenie, będzie nie tylko wspaniałą inspiracją, hołdem dla wielkich mistrzów, a także wstępem do naszej nowej propozycji edukacyjnej.

CO CIĘ CZEKA?

Baw się z nami podczas inspirujących pokazów fryzjerskich, które przygotowali Instruktorzy Montibello oraz zespół Męskiego Zacięcia, ciekawego występu artystycznego, uroczystej kolacji oraz emocjonującego afterparty. A to wszystko w klimacie retro!

pokazy Montibello
KIEDY I GDZIE?
21.11WARSZAWA
06.01WROCŁAW

Startujemy o 17!

ZOBACZ, GDZIE BĘDZIEMY SIĘ BAWIĆ
BILETY

O bilety pytaj swojego Doradcę Fale Loki Koki. Cena biletu zawiera kreatywne pokazy fryzjerskie z hiszpańskim tapas, uroczystą kolację, występ artystyczny oraz afterparty.


cena

CENA 1 BILETU

upominek

UPOMINEK DLA AMBASADORA

noclegi

ZAPYTAJ O OFERTĘ NOCLEGOWĄ


UPOMINEK DLA AMBASADORÓW

Dla każdego Ambasadora przewidzieliśmy specjalny upominek – superwytrzymałą i ergonomiczną Maszynkę do włosów Montibello 10 lat x Draco. Upominek odbierzecie podczas pokazów!

DRESS CODE

Mile widziane stroje w stylu retro! Wczujcie się w klimat sztuki fryzjerskiej sprzed lat.

ZABAWA, ZABAWA

Liczysz na dodatkowe atrakcje? Nie zawiedziesz się! Podczas pełnego energii AFTERPARTY zagra dla Was C-Bool, który na pewno rozgrzeje atmosferę do czerwoności!

NIE ZAPOMINAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE

W trosce o nasze bezpieczeństwo liczba miejsc ograniczona, a warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest okazanie na wejściu negatywnego wyniku testu PCR na COVID-19 lub Certyfikat poświadczający o odbytym szczepieniu.

ZOBACZ ULOTKĘ PDF – POKAZY MONTIBELLO

JUŻ NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ. DO ZOBACZENIA!

pokazy Montibello

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon

blog: Aktualności

wszystkie Aktualności
Najnowsze doniesienia ze świata Montibello - pokazy, wydarzenia, wyjazdy, kolekcje... Bądź na bieżąco!
116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy! 116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy!
116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy!

Coraz częściej słyszymy o próbach samobójczych wśród młodych ludzi - a to właściwie wierzchołek góry lodowej. Każdego dnia dzieci i młodzież zmagają się z poważnymi problemami, z którymi bardzo trudno im sobie poradzić. Właśnie dlatego tak ważne jest całodobowe funkcjonowanie 116-111 - telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży.

Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła
Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła

„Powrót do rzemiosła” to koncept stworzony przez Instruktorów Montibello, który prezentuje nowe podejście do zawodu fryzjera. W skład projektu wchodzi zupełnie nowa propozycja edukacyjna oraz niesamowita kolekcja fryzur, czerpiąca inspirację z trwałych fundamentów rzemiosła i...

Świąteczny upominek do każdej koloryzacji! Świąteczny upominek do każdej koloryzacji!
Świąteczny upominek do każdej koloryzacji!

Przedświąteczny czas w salonie fryzjerskim jest bardzo pracowity. Dobrze o tym wiemy. Dlatego, aby wesprzeć Twój biznes w tym gorącym czasie, mamy dla Ciebie pakiet upominków dla klientek. Do każdych 12 dowolnych farb lub tonerów...

Smart 12 w 1 – Powrót Legendy Smart 12 w 1 – Powrót Legendy
Smart 12 w 1 – Powrót Legendy

Czekaliście na niego! Klasyczny Smart Touch 12 w 1 powraca – w nowej butelce, wzbogacony o jagody goji, ale w legendarnej, cenionej przez Was formule. Wiemy, jak go kochacie, dlatego kultowy różowy Smart Touch 12...