Pielęgnacyjna Probówka Treat Naturtech

Profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów to “must have” w każdym Salonie Fryzjerskim! Dzięki nim klienci mogą poczuć się wyjątkowo, posmakować czegoś, co rekomendują specjaliści – ich zaufani fryzjerzy, którzy o włosach wiedzą wszystko!

Klienci odwiedzający Salony Fryzjerskie bardzo czeto zwracają uwagę na produkty używane w pracowni. Spodziewają się znaleźć tam profesjonalne, wyspecjalizowane i dedykowane poszczególnym potrzebom włosów szampony, maski, odżywki i kuracje. Chociaż pielęgnacja w salonie to swego rodzaju ekskluzywna usługa – wyjątkowe doświadczenie, wielu klientów marzy o tym, by przemycić część profesjonalnego zabiegu w domowe zacisze. Pielęgnacyjna próbówka to coś, co może ich zainteresować.

pielęgnacyjna probówka treat szampon
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA W DOMU!

Profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne dostępne u fryzjera sprawiają, że klient czuje się wyjątkowy. Dlaczego więc nie zaproponować mu gotowego przepisu na domową pielęgnację, proponując kosmetyki z salonu w mniejszych pojemnościach?

Korzystając z całego arsenału dostępnych produktów, możemy w kilka chwil przygotować spersonalizowaną pielęgnację dla danego klienta – idealnie dopasowaną do jego potrzeb. Na dobry początek warto przygotować taką rekomendację, a w prezencie podarować klientowi próbki proponowanych kosmetyków (po które być może wróci do naszego salonu).

DROBNY UPOMINEK

Drobne upominki, którymi możesz obdarowywać swoich klientów co jakiś czas to idealny sposób na to, by zadbać o długotrwałe relacje ze stałymi klientami oraz zbudować nowe. Dzięki temu zapadniesz w pamięć i wywrzesz dobre wrażenie. Z pewnością zaowocuje to w przyszłości. Pamiętaj – każdy zadowolony klient to kolejna dobra opinia o Twoim Salonie. To być może również kolejna rekomendacja Twoich usług wśród znajomych klientki.

TREAT NATURTECH – PIELĘGNACJA MONTIBELLO
pielęgnacyjna probówka treat

Aby wyjść naprzeciw bardzo zróżnicowanym potrzebom włosów, Montibello opracowało profesjonalną linię do pielęgnacji. Treat Naturtech to skuteczne kosmetyki, stworzone na bazie aktywnych, naturalnych składników. Odpowiednio skomponowane produkty, które odpowiadają na konkretne, indywidualne potrzeby włosów. Treat Naturtech to po prostu codzienna dieta – Dieta dla Włosów.

POZNAJ PRODUKTY TREAT NATURTECH TUTAJ

PIELĘGNACYJNA PROBÓWKA

Większość produktów Treat Naturtech jest dostępnych również w formie próbek – saszetek o pojemności 8 ml – idealnych jako GRATIS dla klientek Twojego Salonu! Teraz możesz je zdobyć w specjalnej promocji – PIELĘGNACYJNA PROBÓWKA – dedykowanej Salonom Partnerskim Montibello!

pielęgnacyjna probówka
OFERTA DLA SALONÓW PARTNERSKICH MONTIBELLO

KUP

dowolne produkty do pielęgnacji za co najmniej 300 zł po rabacie 33% (Rabat Partnerski)

ZYSKAJ

2 wybrane opakowania próbek (24 szt.) kosmetyków Treat Naturtech z rabatem 89%


Szczegóły promocji i zamówienia u Doradców Fale Loki Koki

KUPUJ ONLINE NA PLATFORMIE WWW.FALELOKIKOKI.PL

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon

blog: Aktualności

wszystkie Aktualności
Najnowsze doniesienia ze świata Montibello - pokazy, wydarzenia, wyjazdy, kolekcje... Bądź na bieżąco!
Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie
Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie

Chcesz rozwijać siebie i swoich pracowników? Sprawdź, jak możesz ubiegać się o dofinansowanie na szkolenia fryzjerskie nawet do 100% z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Fryzjerstwo wymaga ciągłego rozwoju – poznawania nowych technik i szlifowania umiejętności. Już...

116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy! 116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy!
116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy!

Coraz częściej słyszymy o próbach samobójczych wśród młodych ludzi - a to właściwie wierzchołek góry lodowej. Każdego dnia dzieci i młodzież zmagają się z poważnymi problemami, z którymi bardzo trudno im sobie poradzić. Właśnie dlatego tak ważne jest całodobowe funkcjonowanie 116-111 - telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży.

Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła
Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła

„Powrót do rzemiosła” to koncept stworzony przez Instruktorów Montibello, który prezentuje nowe podejście do zawodu fryzjera. W skład projektu wchodzi zupełnie nowa propozycja edukacyjna oraz niesamowita kolekcja fryzur, czerpiąca inspirację z trwałych fundamentów rzemiosła i...

Świąteczny upominek do każdej koloryzacji! Świąteczny upominek do każdej koloryzacji!
Świąteczny upominek do każdej koloryzacji!

Przedświąteczny czas w salonie fryzjerskim jest bardzo pracowity. Dobrze o tym wiemy. Dlatego, aby wesprzeć Twój biznes w tym gorącym czasie, mamy dla Ciebie pakiet upominków dla klientek. Do każdych 12 dowolnych farb lub tonerów...