Powrót do minimalizmu

NOWOŚĆ! Decode Zero – naturalna stylizacja w zgodzie z Twoim stylem życia!

Jeszcze nie tak dawno chcieliśmy od życia coraz więcej i więcej, podążaliśmy za ciągłymi zmianami, które niósł za sobą rozwój technologiczny. Jednak życie w nieustającym biegu musiało nas w końcu zmęczyć. Zaczęliśmy szukać czegoś zupełnie przeciwnego – spokoju, równowagi i powrotu do minimalizmu. Nasze życie zwolniło, zaczęliśmy żyć w zgodzie ze skandynawskim hygge lub langom, coraz bardziej interesować się środowiskiem naturalnym – oszczędzać jego zasoby, segregować śmieci i rezygnować z używania plastikowych opakowań.

To, co naturalne

Styl życia pociągnął za sobą również sposób ubierania się, czy odżywiania. Coraz częściej spoglądamy na składy produktów i wybieramy te najbardziej naturalne i wegańskie. To samo tyczy się estetyki oraz naszego wyglądu  – poszukujemy piękna w prostocie, chcemy podkreślać i pielęgnować nasz naturalny wygląd, uwydatniając jedynie posiadane zalety.

Czysta natura w stylizacji włosów

Chociaż naturalność jest dla nas ważna, nie rezygnujemy z codziennych rytuałów piękna. Jednym z nich jest stylizacja włosów, którą w zgodzie z nowym stylem życia możemy wykonać kosmetykami Decode Zero od Montibello. Są to produkty idealne do tworzenia codziennych, naturalnych fryzur, bez zbędnego obciążania i sklejania włosów. Decode Zero to kosmetyki stworzone w 90% ze składników naturalnych, które nie pozostawiają zabrudzeń we włosach, nie kleją się i nie zawierają parabenów i siarczanów. Oprócz tego chronią przed działaniem wysokich temperatur, a także, dzięki zawartości ekstraktu z  białej herbaty i prowitaminy B5, mają właściwości pielęgnujące. Są wegańskie, łagodne dla skóry i włosów oraz kuszą swoim pięknym zapachem z akcentami bergamotki sycylijskiej.

Do wyboru mamy żel PURE, który naturalnie utrwala, nawilża, dyscyplinuje włosy i nadaje im teksturę oraz spray PERFECT, który buduje objętość, odświeża i zapewnia delikatne utrwalenie. Produkty możemy używać oddzielnie, ale najlepsze rezultaty uzyskamy, stosując je równolegle.

Z tak naturalną stylizacją zadbamy o włosy i podkreślimy naszą urodę, nie rezygnując z minimalistycznego, czy ekologicznego stylu życia.

Poznaj naturalną stylizację

Decode Zero

Sprawdź

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon

blog: Nowe produkty

wszystkie Nowe produkty
Chcesz wiedzieć co kryje się w opakowaniu naszego najnowszego produktu, jak go używać i dla kogo jest przeznaczony? Zajrzyj tutaj, by dowiedzieć się więcej!
Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie
Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie

Chcesz rozwijać siebie i swoich pracowników? Sprawdź, jak możesz ubiegać się o dofinansowanie na szkolenia fryzjerskie nawet do 100% z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Fryzjerstwo wymaga ciągłego rozwoju – poznawania nowych technik i szlifowania umiejętności. Już...

116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy! 116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy!
116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy!

Coraz częściej słyszymy o próbach samobójczych wśród młodych ludzi - a to właściwie wierzchołek góry lodowej. Każdego dnia dzieci i młodzież zmagają się z poważnymi problemami, z którymi bardzo trudno im sobie poradzić. Właśnie dlatego tak ważne jest całodobowe funkcjonowanie 116-111 - telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży.

Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła
Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła

„Powrót do rzemiosła” to koncept stworzony przez Instruktorów Montibello, który prezentuje nowe podejście do zawodu fryzjera. W skład projektu wchodzi zupełnie nowa propozycja edukacyjna oraz niesamowita kolekcja fryzur, czerpiąca inspirację z trwałych fundamentów rzemiosła i...

Świąteczny upominek do każdej koloryzacji! Świąteczny upominek do każdej koloryzacji!
Świąteczny upominek do każdej koloryzacji!

Przedświąteczny czas w salonie fryzjerskim jest bardzo pracowity. Dobrze o tym wiemy. Dlatego, aby wesprzeć Twój biznes w tym gorącym czasie, mamy dla Ciebie pakiet upominków dla klientek. Do każdych 12 dowolnych farb lub tonerów...