Powrót do minimalizmu

NOWOŚĆ! Decode Zero – naturalna stylizacja w zgodzie z Twoim stylem życia!

Jeszcze nie tak dawno chcieliśmy od życia coraz więcej i więcej, podążaliśmy za ciągłymi zmianami, które niósł za sobą rozwój technologiczny. Jednak życie w nieustającym biegu musiało nas w końcu zmęczyć. Zaczęliśmy szukać czegoś zupełnie przeciwnego – spokoju, równowagi i powrotu do minimalizmu. Nasze życie zwolniło, zaczęliśmy żyć w zgodzie ze skandynawskim hygge lub langom, coraz bardziej interesować się środowiskiem naturalnym – oszczędzać jego zasoby, segregować śmieci i rezygnować z używania plastikowych opakowań.

To, co naturalne

Styl życia pociągnął za sobą również sposób ubierania się, czy odżywiania. Coraz częściej spoglądamy na składy produktów i wybieramy te najbardziej naturalne i wegańskie. To samo tyczy się estetyki oraz naszego wyglądu  – poszukujemy piękna w prostocie, chcemy podkreślać i pielęgnować nasz naturalny wygląd, uwydatniając jedynie posiadane zalety.

Czysta natura w stylizacji włosów

Chociaż naturalność jest dla nas ważna, nie rezygnujemy z codziennych rytuałów piękna. Jednym z nich jest stylizacja włosów, którą w zgodzie z nowym stylem życia możemy wykonać kosmetykami Decode Zero od Montibello. Są to produkty idealne do tworzenia codziennych, naturalnych fryzur, bez zbędnego obciążania i sklejania włosów. Decode Zero to kosmetyki stworzone w 90% ze składników naturalnych, które nie pozostawiają zabrudzeń we włosach, nie kleją się i nie zawierają parabenów i siarczanów. Oprócz tego chronią przed działaniem wysokich temperatur, a także, dzięki zawartości ekstraktu z  białej herbaty i prowitaminy B5, mają właściwości pielęgnujące. Są wegańskie, łagodne dla skóry i włosów oraz kuszą swoim pięknym zapachem z akcentami bergamotki sycylijskiej.

Do wyboru mamy żel PURE, który naturalnie utrwala, nawilża, dyscyplinuje włosy i nadaje im teksturę oraz spray PERFECT, który buduje objętość, odświeża i zapewnia delikatne utrwalenie. Produkty możemy używać oddzielnie, ale najlepsze rezultaty uzyskamy, stosując je równolegle.

Z tak naturalną stylizacją zadbamy o włosy i podkreślimy naszą urodę, nie rezygnując z minimalistycznego, czy ekologicznego stylu życia.

Poznaj naturalną stylizację

Decode Zero

Sprawdź

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon