Kolor na Gwarancji – zadbaj o swoje klientki!

Usługa koloryzacji nie kończy się po zmyciu farby. Dobrze wiemy, że dla klienta liczy się nie tylko chwilowy, oszałamiający efekt po wyjściu z salonu. Równie ważne jest też to, czy dana koloryzacja utrzyma się odpowiednio długo, lub czy kolor będzie wymywał się równomiernie i naturalnie. Jak zagwarantować idealny kolor na długo?

SUKCES KOLORYZACJI

90% sukcesu koloryzacji to praca fryzjera, jednak bardzo ważna jest również odpowiednia pielęgnacja włosów w domu. Tutaj kluczowe są nawyki klienta i produkty, jakie stosuje w codziennej pielęgnacji. Odpowiednio dobrany szampon i odżywka pozwolą na skuteczne przedłużenie trwałości koloru, przy jednoczesnej pielęgnacji włókna włosów. Wystarczy niekiedy jeden produkt, by dać gwarancję, że kolor będzie piękny i lśniący przez długi czas!

KOLOR NA GWARANCJI

Aby upewnić się, że nasz klient odpowiednio dba o włosy farbowane, wystarczy zapytać go o codzienne nawyki pielęgnacyjne, ulubione produkty podczas wykonywania usługi. Podczas takiej rozmowy możemy udzielić klientowi kilku rad lub zaproponować własny przepis na rytuał pielęgnacji.

Dobrą praktyką, która powoli nam budować z klientem pozytywną i długotrwałą relację, jest obdarowanie go próbkami szamponów, masek, czy odżywek. Najlepszy efekt osiągniemy jednak, dając w prezencie cały, pełnowartościowy produkt.

NASZE WSPARCIE

Wiemy, że nie zawsze masz wpływ na to, co dzieje się z koloryzacją i włosami klientki po opuszczeniu przez nią salonu, ale jesteśmy przekonani, że nasza akcja KOLOR NA GWARANCJI pozwoli Ci zadbać o perfekcyjną usługę od A do Z! Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet 50 odżywek Treat Naturtech Colour Protect, które możesz przekazać w prezencie swoim klientom!

TREAT NATURTECH COLOUR PROTECT

Colour Protect to odżywka, która dzięki kwaśnemu pH domyka łuski włosa i chroni kolor przed wypłukiwaniem się, nadając połysk i wzmacniając intensywność koloru. To produkt idealny do codziennego stosowania, który dodatkowo chroni włosy przed wysoką temperaturą i promieniowaniem UV.

OFERTA DLA SALONÓW PARTNERSKICH MONTIBELLO

KUP

100 dowolnych farb lub tonerów z Twoim rabatem Partnerskim.

ZYSKAJ
  • 50 szt. odżywek Treat Naturtech Colour Protect 150 ml z rabatem 89% 
  • szampon Treat Naturtech Colour Protect 1000 ml z rabatem 89%
  • odżywkę Treat Naturtech Colour Protect 750 ml z rabatem 89%

Szczegóły promocji i zamówienia u Doradców Fale Loki Koki

KUPUJ ONLINE NA PLATFORMIE WWW.FALELOKIKOKI.PL

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon