Kolor na Gwarancji – zadbaj o swoje klientki!

Usługa koloryzacji nie kończy się po zmyciu farby. Dobrze wiemy, że dla klienta liczy się nie tylko chwilowy, oszałamiający efekt po wyjściu z salonu. Równie ważne jest też to, czy dana koloryzacja utrzyma się odpowiednio długo, lub czy kolor będzie wymywał się równomiernie i naturalnie. Jak zagwarantować idealny kolor na długo?

SUKCES KOLORYZACJI

90% sukcesu koloryzacji to praca fryzjera, jednak bardzo ważna jest również odpowiednia pielęgnacja włosów w domu. Tutaj kluczowe są nawyki klienta i produkty, jakie stosuje w codziennej pielęgnacji. Odpowiednio dobrany szampon i odżywka pozwolą na skuteczne przedłużenie trwałości koloru, przy jednoczesnej pielęgnacji włókna włosów. Wystarczy niekiedy jeden produkt, by dać gwarancję, że kolor będzie piękny i lśniący przez długi czas!

KOLOR NA GWARANCJI

Aby upewnić się, że nasz klient odpowiednio dba o włosy farbowane, wystarczy zapytać go o codzienne nawyki pielęgnacyjne, ulubione produkty podczas wykonywania usługi. Podczas takiej rozmowy możemy udzielić klientowi kilku rad lub zaproponować własny przepis na rytuał pielęgnacji.

Dobrą praktyką, która powoli nam budować z klientem pozytywną i długotrwałą relację, jest obdarowanie go próbkami szamponów, masek, czy odżywek. Najlepszy efekt osiągniemy jednak, dając w prezencie cały, pełnowartościowy produkt.

NASZE WSPARCIE

Wiemy, że nie zawsze masz wpływ na to, co dzieje się z koloryzacją i włosami klientki po opuszczeniu przez nią salonu, ale jesteśmy przekonani, że nasza akcja KOLOR NA GWARANCJI pozwoli Ci zadbać o perfekcyjną usługę od A do Z! Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet 50 odżywek Treat Naturtech Colour Protect, które możesz przekazać w prezencie swoim klientom!

TREAT NATURTECH COLOUR PROTECT

Colour Protect to odżywka, która dzięki kwaśnemu pH domyka łuski włosa i chroni kolor przed wypłukiwaniem się, nadając połysk i wzmacniając intensywność koloru. To produkt idealny do codziennego stosowania, który dodatkowo chroni włosy przed wysoką temperaturą i promieniowaniem UV.

OFERTA DLA SALONÓW PARTNERSKICH MONTIBELLO

KUP

100 dowolnych farb lub tonerów z Twoim rabatem Partnerskim.

ZYSKAJ
  • 50 szt. odżywek Treat Naturtech Colour Protect 150 ml z rabatem 89% 
  • szampon Treat Naturtech Colour Protect 1000 ml z rabatem 89%
  • odżywkę Treat Naturtech Colour Protect 750 ml z rabatem 89%

Szczegóły promocji i zamówienia u Doradców Fale Loki Koki

KUPUJ ONLINE NA PLATFORMIE WWW.FALELOKIKOKI.PL

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon

blog: Aktualności

wszystkie Aktualności
Najnowsze doniesienia ze świata Montibello - pokazy, wydarzenia, wyjazdy, kolekcje... Bądź na bieżąco!
Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie
Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie

Chcesz rozwijać siebie i swoich pracowników? Sprawdź, jak możesz ubiegać się o dofinansowanie na szkolenia fryzjerskie nawet do 100% z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Fryzjerstwo wymaga ciągłego rozwoju – poznawania nowych technik i szlifowania umiejętności. Już...

116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy! 116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy!
116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy!

Coraz częściej słyszymy o próbach samobójczych wśród młodych ludzi - a to właściwie wierzchołek góry lodowej. Każdego dnia dzieci i młodzież zmagają się z poważnymi problemami, z którymi bardzo trudno im sobie poradzić. Właśnie dlatego tak ważne jest całodobowe funkcjonowanie 116-111 - telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży.

Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła
Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła

„Powrót do rzemiosła” to koncept stworzony przez Instruktorów Montibello, który prezentuje nowe podejście do zawodu fryzjera. W skład projektu wchodzi zupełnie nowa propozycja edukacyjna oraz niesamowita kolekcja fryzur, czerpiąca inspirację z trwałych fundamentów rzemiosła i...

Świąteczny upominek do każdej koloryzacji! Świąteczny upominek do każdej koloryzacji!
Świąteczny upominek do każdej koloryzacji!

Przedświąteczny czas w salonie fryzjerskim jest bardzo pracowity. Dobrze o tym wiemy. Dlatego, aby wesprzeć Twój biznes w tym gorącym czasie, mamy dla Ciebie pakiet upominków dla klientek. Do każdych 12 dowolnych farb lub tonerów...