zobacz kolekcję

Kolekcje Montibello

Powrót do Rzemiosła

Hair: Oskar Stankiewicz, Wojtek Walczak, Lidia Derdziak
Zdjęcia: Hubert Kamieniew
Stylizacje: Orushka
Make-up: Aleksandra Henclik, Karolina Królikowska

Modelki/modele: Nikola Szejbach, Zuzanna Rister, Marianna Drozdowska, Max Kruger, Andrey Chernov

Kolekcja stworzona we współpracy z Féerie Céleste

Powrót do Rzemiosła to koncept stworzony przez Instruktorów Montibello, który prezentuje nowe podejście do zawodu fryzjera. W skład projektu wchodzi między innymi niesamowita kolekcja fryzur, czerpiąca inspirację z trwałych fundamentów rzemiosła i rozwiązań z jego dorobku, jednak spełniająca współczesne wymagania użytkowe i artystyczne.

 

 

 

Kolekcja Powrót do Rzemiosła to 5 niezwykłych koloryzacji i stylizacji, które zostały stworzone przy zastosowaniu tradycyjnych technik i klasycznych form. To fryzury, które nie przytłaczają, ale zwracają uwagę swoją elegancją i harmonią. Całość dopełniają niezwykłe koloryzacje – wychodzące z ram fryzur użytkowych, ale nawiązujące do klasyki oraz niesamowite stroje i makijaże.

 

 

 

 

 

Kolekcja ta to również manifest powrotu do klasycznych wartości – elegancji, prostoty i w odniesieniu do fryzjerstwa – rzemiosła. Twórcy koncepcji chcą przekonać do prawdziwie pięknego świata, harmonijnego i pełnego inspiracji.

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon