zobacz kolekcję

Kolekcje Montibello

Ceramics

Kolekcja Ceramics czerpie inspirację ze świata wykonywanej ręcznie ceramiki, która zachwyca swoimi ziemistymi, ciepłymi odcieniami. To również ukłon w kierunku naturalności i delikatności.

 

Kolekcja Ceramics to świeże propozycje, które zaskakują świetlistością, intensywnością odcieni – brązu terakoty, lśniącego, złotego blondu i wibrującej, ceglanej miedzi. Koloryzacje kolekcji utrzymane są w powracających do łask ciepłych barwach, hipnotyzująco odbijających promienie słońca.

Koloryzacje kolekcji to trzy propozycje wykonane techniką NATURAL LIGHTS, które łączą w sobie pasma w formie fine lines oraz po dwa odcienie barw dla stworzenia trójwymiarowego efektu, optycznej objętości i naturalnego kontrastu.

Strzyżenia zainspirowane zostały klasycznymi liniami ciecia (np. bob), a dodatkową objętość uzyskano dzięki wielowarstwowości nadającej wrażenie ruchu (włosy długie i półdługie). Jednym z ciekawszych elementów jest grzywka, która dodaje wyrazistości stylizacji „Luminous Gold”.

Luminous Gold to koloryzacja łącząca ciepły, kremowy blond ze szklistym połyskiem. To mieszanka ziemistego beżu, glinianego złota, które oddają naturalny kontrast techniki NATURAL LIGHTS. Całość dopełnia wielowarstwowe strzyżenie z dodającą objętości i wyrazistości grzywką zarysowaną na kształt łuku (Dénuée 8.32; 10.32).

Vibrant Cooper to look, który zdecydowanie będzie na topie w najbliższym czasie. Ta koloryzacja tworzy zrównoważony kontrast pomiędzy odcieniami pomarańczowym i ceglastą miedzią. W tych wibrujących odcieniach gra świateł i cieni staje się niemal namacalna. Technika NATURAL LIGHTS wydobyła z nich niebanalny rezultat zaskakujący blaskiem i wyważonym kontrastem.

Klasyczne strzyżenie z długą grzywką oraz wieloma niemalże niewidocznymi warstwami dodają fryzurze głębi i objętości (Dénuée 6.4, 7.42).

Terracotta Brown to kwintesencja najmodniejszych koloryzacji w 2022 roku, czyli głębokich odcieni brązu. Ta propozycja to brązowo-ziemiste kolory oraz nieco jaśniejsze pasma w odcieniach mokrej, naturalnej gliny. Zastosowanie tych odcieni oraz techniki NATURAL LIGHTS daje efekt podwójnego wymiaru oraz uwypukla naturalne ciepło barw. Koloryzację tę dopełnia strzyżenie typu bob, w bardzo krótkiej, odsłaniającej szyję wersji. Dzięki niemu uzyskujemy efekt odmłodzenia, a fryzura dodaje włosom objętości  (Dénuée 6.65; 8.65).

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon