zobacz kolekcję

Kolekcje Montibello

Botanica

Nasza najnowsza kolekcja stawia na naturalność we włosach uzyskaną dzięki akcentom kolorystycznym inspirowanym odcieniami ogrodu botanicznego.

Poznaj trzy nowe techniki koloryzacji, które urozmaicą klasyczne odcienie, które od dawna królują w trendach. Zobacz, jak możesz wyciągnąć jeszcze więcej z koloryzacji blond i brązowych!

Odcienie różowe, brzoskwiniowe i złoty piaskowy to najmodniejsze akcenty tego sezonu.

Pozwalają one uzyskać niebanalne efekty na najczęściej spotykanych kolorach bazowych takich jak kasztanowy czy blond, nadając im dodatkowo świeżości i witalności.

Przeróżne rośliny inspirują nas swoimi kolorami, które możemy odnaleźć na brzegach ich liści, co tworzy wizualny efekt odcięcia i właśnie do tego efektu odnosimy się mówiąc o akcencie kolorystycznym.

W tej kolekcji zastosowaliśmy 3 rodzaje efektów kolorystycznych:frontowy z efektem face-framing, globalny z efektem multirefleksów i stapiający się – babylights.

Brązy stają się bardziej nowoczesne dzięki efektom multirefleksów, na taki look stawiają celebryci!

Naturalny look z efektem multirefleksów od brzoskwiniowej miedzi do delikatnego orzecha laskowego to najczęściej spotykane kolory na najważniejszych wydarzeniach tego sezonu.

Face-framing w stylu rosé to efekt, który króluje wśród influencerów!

Naturalny look łączący frontowy akcent kontrastujący z intensywnym brązem i zarazem łagodzący jego potęgę to gorący trend lato 2023.

Rozświetl twarz wydłużoną i otwartą grzywką, która komponuje się z resztą włosów i noś najmodniejszą fryzurę tegorocznych festiwali.

Nowa odsłona blondu w odcieniach złotego piasku, kalifornijski look najczęściej spotykany na wybiegach!

Poznaj ultrarozświetlony, kremowy look z delikatną bazą, która wzbogacona jest bardziej tostowym akcentem kolorystycznym ocieplającym kontrast i naśladującym kalifornijskie blondy z Palm Springs.

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon