Pożegnanie z Siwizną

Wyświetlanie jednego wyniku

Pożegnanie z Siwizną
Pożegnanie z Siwizną

400,00 
trenerzy Montibello

poznaj naszych trenerów

Katarzyna Budka

Katarzyna Budka

Od ponad 20 lat pracuje jako instruktor fryzjerstwa. Pozostaje wierna szkole Vidala Sassoona i jego filozofii – klasycznej prostocie, połączonej z elegancją, podkreślonej zawsze trafionymi kolorami. Przeszła wiele szkoleń w światowych akademiach (Vidal Sassoon, Toni&Guy), a także pod okiem znanych osobowości polskiego fryzjerstwa, np. Małgorzaty Babicz. Absolwentka Szkoły Psychologów Biznesu. Właścicielka dwóch salonów fryzjerskich. Jest szefem ukierunkowanym na rozwój zarówno własny, jak i personelu. W pracy dążąca do perfekcji. Od personelu oczekuje partnerskiej współpracy, kultury i zaangażowania.

https://www.youtube.com/watch?v=H1Z2NCCK_hA

Wojciech Walczak

Wojciech Walczak

Bardzo kreatywny, odważny i bezkompromisowy w kolorze i strzyżeniu, starający się wyprzedzać trendy. Inspiracji szuka wszędzie: od natury, poprzez etniczność, ignorowanie konwenansów, aż do sięgania w przeszłość i nawiązywania do klasycznych stylizacji. Tworzy nowoczesne wariacje dawnych stylów. Uwielbia rywalizację, korzysta z okazji do sprawdzenia swoich umiejętności w konkursach fryzjerskich (2012: II miejsce w konkursie Kreator New Look, 2008: II miejsce w mistrzostwach Dolnego Śląska w kategorii senior (fryzjerstwo damskie), 2007: I miejsce w konkursie bodypaintingowym w Poznaniu).

Martyna Maria Mosiołek

Martyna Maria Mosiołek

Fryzjerstwo towarzyszy jej przez całe życie, a to dlatego, że jest zarówno pasją, jak i rodzinną tradycją podtrzymywaną już od 3 pokoleń w Częstochowie. W tej profesji bardzo ważny jest samorozwój i edukacja, dlatego tak dużą wagę przywiązuje do szkoleń krajowych i zagranicznych. W dorobku zawodowym ma nagrody w prestiżowych konkursach fryzjerskich, tj.: II miejsce w XII Konkursie Sztuki Fryzjerskiej w kategorii kreatywnej open TOP CITY, III miejsce w Konkursie Evolution Vision 2011 Alfaparf Milano, wyróżnienie specjalne od jury w konkursie Matrix Talent 2012. Jest finalistką konkursu stylizacji modowych podczas HairShow Fryzjerstwo i Moda, brała także udział w sesjach zdjęciowych.

Leszek Ligęza

Leszek Ligęza

Od ponad 15 lat czerpie radość z fryzjerstwa. Jest to zabawa, która nigdy się nie nudzi… Ciągłe szukanie inspiracji do łączenia kształtu i koloru sprawia, że nie można stać w miejscu. Ściśle techniczne podejście do zawodu mu nie wystarcza – czasem łamie zasady, by odnaleźć własny styl. Podstawą jest dobre strzyżenie, a koloryzacja jest jego dopełnieniem. Motorem napędzającym jego pracę jest łączenie klasycznych kształtów z nowoczesną formą. Od największych mistrzów fryzjerstwa stara się przechwycić to, co uważa za najcenniejsze. Swoją wiedzę zdobywa na szkoleniach w kraju oraz za granicą (Akademia Toni&Guy w Stuttgarcie).

Aleksandra Kwaśna

Aleksandra Kwaśna

Fryzjerstwo było jej marzeniem od najmłodszych lat. Już jako sześcioletnia dziewczynka oznajmiła wszystkim, że w przyszłości będzie fryzjerem. Od 19 lat prowadzi swój własny salon fryzjerski, w którym od samego początku ważna jest perfekcyjność, profesjonalizm, pracowitość jak i dobra atmosfera. Uwielbia podnosić swoje kompetencje na różnego rodzaju szkoleniach. Zostanie instruktorem fryzjerstwa to jedno z jej największych marzeń, które od niedawna spełnia z marką Montibello. Jak sama o sobie mówi, jest wielką szczęściarą, że robi w życiu to, co naprawdę kocha!

Oskar Stankiewicz

Oskar Stankiewicz

Jego styl pracy to przede wszystkim nastawienie na fryzury geometryczne, pasujące do kształtu twarzy, a także koloryzacja oparta na wiedzy, bez działań intuicyjnych. Najbardziej motywują go szerokie możliwości rozwoju, jakie daje ten zawód. Częste szkolenia oraz wyjazdy edukacyjne nie pozwalają wpaść w rutynę, a każdą zdobytą wiedzę można wykorzystać przy codziennej pracy. Od samego początku wpatrzony w techniki strzyżeń Akademii Vidal Sassoon. Dobrze czuje się w odważnej koloryzacji, zwłaszcza tej scenicznej. Od dawna – poza fryzjerstwem interesuje go sztuka kulinarna, montaż filmów, technologie komputerowe.

Marek Bembenek

Marek Bembenek

Przypadkiem zetknął się z fryzjerstwem, które stało się jego przestrzenią do spełniania własnych pomysłów, ambicji i poczucia wolności w kreowaniu otaczającej rzeczywistości. W tym zawodzie ceni niezależność, twórcze podejście oraz otwartość na nowe techniki i sposoby pracy. Jest zwolennikiem łączenia i wyszukiwania najlepszych sposobów pracy fryzjerskiej w taki sposób, aby kobieta stała się jeszcze piękniejsza. Harmonia i stosowanie rozwiązań w strzyżeniach i kolorze, które tworzą całość dopasowaną do wyglądu kobiety – to jego motto. Czasami, aby to osiągnąć, jest bezkompromisowy i zdecydowany. Od 19 lat pracuje jako szkoleniowiec, dzieląc się swoim doświadczeniem i sposobem postrzegania zawodu stylisty.

Kamil Krawczyk

Kamil Krawczyk

Właściwą drogę życiową znalazł już jako nastolatek. To właśnie wtedy postanowił zostać fryzjerem – nie miał co do tego wątpliwości. Inspirowały go stylizacje i fryzury pokazywane w telewizji i kolorowych czasopismach – głowę miał zawsze pełną pomysłów, potrzebował tylko odpowiedniego warsztatu. Po ukończeniu szkoły ze specjalizacją fryzjerską rozpoczął pracę w zawodzie, a swoje umiejętności doskonalił, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Według niego możliwość ciągłego rozwoju oraz odpowiednia atmosfera, empatia i umiejętność rozmowy z klientem są najważniejsze w pracy fryzjera. Uparcie realizuje swoje cele i spełnia marzenia, wierząc, że ciężką pracą może osiągnąć wszystko. Kamil od niedawna jest szkoleniowcem Montibello i wciąż ma apetyt na więcej.

Kolekcje Montibello

Osmosis

Zobacz kolekcję Najnowsze kolekcje