Toruń, 19 czerwca

Hop Open – event Montibello 2023

Wkrocz do świata magii, tajemniczych inspiracji i niebywałej synergii z naturą podczas Hop Open. Poznaj nową linię produktów pielęgnacyjnych Montibello Hop. Zobacz dwa zjawiskowe pokazy fryzjerskie i ciesz się intrygującą muzyką. Nabierz mocy w strefie dla ciała i ducha, aby móc razem z nami bawić się w czasie ekscytującego afterparty!
Hop Open - magia spotkania, magia piękna
Kiedy i gdzie się spotykamy?

Przygotowaliśmy dla Ciebie niezapomniany weekend Hop Open z okazją do doskonałego wypoczynku – aż 2 noclegi w pokojach typu twin, 18-20 czerwca w Hotelu Copernicus w Toruniu.

Hop Open wydarzenie fryzjerskie 2023
Co cię czeka? Zauroczysz się!
ENERGIA DLA CIAŁA – RADOSNY TRENING ZUMBY
 • Profesjonalna trenerka, która porwie Cię do tańca
 • Zabawa na świeżym powietrzu
 • Wyzwalający energię trening całego ciała

Nie wymaga to żadnego specjalnego przygotowania – zabierz ze sobą tylko wygodne buty, swobodny strój i swobodny uśmiech!

WARSZTATY MINDFULNESS
 • Trening uważności – ćwiczenia umysłu
 • Rozładowanie stresu i negatywnych emocji
 • Sesje grupowe (około 180 min)

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Frączek – certyfikowana coacherka i trenerka rozwoju, która nauczy Cię koncentracji na sobie, by w świecie pełnym obowiązków łatwiej było Ci zadbać o równowagę emocjonalną w pracy. Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem oraz sposoby skupienia swojej uwagi na tym, na co masz realny wpływ. Zadbaj o swoją energię i poczuj harmonię oraz radość z każdego dnia.

STREFA SPORTU I RELAKSU

Zimna lemoniada przy hotelowym basenie, który już rok temu rozbrzmiewał radosnymi rozmowami stylistów Montibello? A może jacuzzi, strefa saun lub zabiegi spa*? Wszystko jest w zasięgu ręki! A jeśli wolisz aktywny wypoczynek, możesz skorzystać z siłowni, kortu tenisowego albo kręgli*.

* dodatkowo płatne

premiera produktów Hop
LABORATORIUM HOP
 • Nowości Hop – pomieszaj, powąchaj, przetestuj!
 • Rozmowa z Instruktorami Montibello
 • Wyjatkowe zdjecia na pamiątkę

Poznaj pełnię możliwości nowej linii Montibello Hop. Testuj i komponuj wraz z alchemikami pielęgnacji, czyli z naszymi znakomitymi stylistami z zespołu Montibello Polska i Montibello Hiszpania – Markiem Bembenkiem, a także z Jordim Tenasem, który brał udział w tworzeniu linii HOP.

DWA POKAZY FRYZJERSKIE

Podczas dwóch magicznych pokazów fryzjerskich przeniesiesz się do świata magii i tajemniczych inspiracji. Poznasz moc nowych, wegańskich produktów do pielęgnacji Hop, które dbają o 5 oznak zdrowych włosów: siłę i witalność, równowagę skóry, elastyczność, gładkość i blask. Tylko w czasie evetu Hop Open czeka Cię też oferta specjalna na pakiet startowy produktów.

 występ Fundacji Motyl
KONCERT

Magia to także muzyka, dlatego czeka Cię wyjątkowy koncert Fundacji Motyli, która dzieli się pasją i wiedzą na temat rozwoju w zakresie muzyki i sztuki. Zasłuchasz się w niesamowitej harmonii cudownych głosów wokalistek u progu sławy – Tosi Zakrzewskiej, Weroniki Wierzbowskiej oraz Jadzi Olszewskiej.

AFTERPARTY

Po pokazie oraz po wspólnej kolacji koniecznie weź udział w ekscytującym afterparty w klubie Stars. W czasie naszego spotkania w 2022 odbyła się tu impreza, której magię wspominamy do dziś!

pokazy fryzjerskie
PROGRAM
 • 18. 06. 2023

od 16.00 Zameldowanie w hotelu, zapisy na poszczególne aktywności do strefy ciała i ducha (warsztaty mindfulness, zumba)

 • 19.06. 2023

10:00 – 17:00 Strefa ciała i ducha – do wyboru: zumba, zajęcia mindfulness, basen, laboratorium HOP

13:00 – 15:00 Lunch

18:00 – 19:00 Wokalistyki u progu sławy: koncert Fundacji Motyl

19:00 – 21:00 Pokazy fryzjerskie Montibello i premiera produktów HOP

21:00 – 22:20 Kolacja w formie grilla na hotelowym tarasie

22:30 – 01:00 Afterparty: ekscytująca impreza w klubie Stars

 • 20.06.2023

do 12:00 Śniadanie i wymeldowanie

9:00 – 16:00 Strefa ciała i ducha: zajęcia mindfulness (2 grupy)

BILETY

Dołącz do ekscytującego spotkania Montibello Hop Open, poczuj magię piękna i twórczych inspiracji! 

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

 • bilet w cenie regularnej: 2499 zł
 • bilet Salon Partnerski: 1749,30 zł
 • bilet Ambasador: 1249,50 zł

Do każdego biletu otrzymasz GRATIS 2 dni szkoleń trychologicznych online.Skontaktuj się ze swoim Doradcą Klienta Fale Loki Koki lub napisz do nas przez formularz kontaktowy, który znajdziesz na naszej stronie internetowej TUTAJ

Do zobaczenia w Toruniu!

Aleksandra Kwaśna

Aleksandra Kwaśna

Więcej
Lidia Derdziak

Lidia Derdziak

Więcej
Monika Gawrych-Głowacka

Monika Gawrych-Głowacka

Więcej
Oksana Biront

Oksana Biront

Więcej

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon