Pielęgnacja Treat Naturtech

EKOCHANY MINI SZAMPON – pierwszy krok pielęgnacji

PODSTAWY W PIELĘGNACJI WŁOSÓW

Pielęgnacja włosów to bardzo obszerny temat. Bardzo wiele uwagi zwraca się przede wszystkim na odżywianie włosów, ich odbudowę i nawilżenie już po zabiegu oczyszczania. Jednak wszystko zaczyna się już pod prysznicem podczas mycia włosów. Pierwszy krok to odpowiednio dobrany szampon.

DIETA OD PODSTAW

Nasze włosy, podobnie jak organizm, potrzebują precyzyjnie dobranych składników, by być zadbane i zdrowe. Powinniśmy zatem zaspokajać ich potrzeby już przy pierwszym pielęgnacyjnym kroku – oczyszczaniu.

Każdy rodzaj włosów (i skóry głowy) ma nieco inne zapotrzebowanie na poszczególne składniki. Dobrze jest więc uważnie dobierać szampon, tak, by jak najlepiej wspomagał dalsze kroki pielęgnacyjne.

TRZEJ MUSZKIETEROWIE OCZYSZCZANIA
szampon - 3 mini wersje

Trzej muszkieterowie, czyli trzy najczęściej wybierane szampony z linii Treat Naturtech, które stanowią naprawdę dobry pierwszy krok w pielęgnacji włosów.

TREAT NATURTECH Colour Protect
szampon treat naturtech colour protect

Delikatnie myjący szampon do włosów farbowanych, który chroni kolor, zabezpiecza przed działaniem wysokich temperatur i promieniowaniem UV, a także przygotowuje włosy do dalszej pielęgnacji. Ma przyjemny cytrynowo-kwiatowy zapach i jest bardzo wydajny. Rekomendowany do stosowania po koloryzacji, w celu przedłużenia trwałości koloru.

TREAT NATURTECH Repair Active
szampon treat naturtech repair active

Intensywnie odbudowujący szampon do suchych i zniszczonych włosów o kwiatowo-owocowym zapachu. Delikatnie myje włosy, regenerując ich strukturę i przywracając odpowiednią barierę ochronną na ich powierzchni. Przeciwdziała elektryzowaniu się włosów i idealnie przygotowuje je do kolejnych zabiegów odbudowujących. Ułatwia rozczesywanie i chroni przed działaniem wysokiej temperatury.

TREAT NATURTECH Sensi Dermo
szampon treat naturtech sensi dermo

Szampon specjalnie opracowany z myślą o wrażliwej skórze głowy, polecany również do stosowania przed zabiegami chemicznymi i po nich, zwłaszcza po rozjaśnianiu i dekoloryzacji. Delikatnie myje włosy, a jednocześnie ma właściwości łagodzące i kojące. Ma pH 5,5 i zawiera witaminę B3, dlatego chroni kwaśną powłokę skóry głowy, a dzięki zawartości pantenolu pozwala na utrzymanie jej właściwego poziomu nawilżenia. Działa relaksująco na skórę głowy, ma świeży melonowy zapach, a także sprawia, że włosy stają się lśniące i miękkie.

KTO PRÓBUJE, NIE BŁĄDZI

Dobór odpowiedniego szamponu do włosów może nie być wcale tak łatwym zadaniem, dlatego najlepiej jest po prostu wypróbować jeden z nich i przetestować kilkukrotnie jego wpływ na nasze włosy.

Aby ułatwić to zdanie, wprowadzamy limitowaną edycję ekoopakowań produktów w miniwersji 75ml. Mamy nadzieję, że zakochacie się w pielęgnacji Treat Naturtech tak jak my!

Pytajcie o nie swojego fryzjera!

szampon

POZNAJ OFERTĘ DLA SALONÓW FRYZJERSKICH!


SALON PARTNERSKI:

Przy zakupie 24 farb lub tonerów zyskasz:

  • rabat partnerski na farby
  • 18 miniszamponów z rabatem 89%
  • ekspozytor na szampony z rabatem 89%

AMBASADOR:

Przy zakupie 24 farb lub tonerów zyskasz:

  • rabat partnerski na farby
  • 18 miniszamponów z rabatem 89%
  • ekspozytor na szampony z rabatem 89%
  • 1 duzy szampon Treat Naturtech 100ml z rabatem 89%

Szczegóły promocji i zamówienia u Doradców Fale Loki Koki

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon

blog: Aktualności

wszystkie Aktualności
Najnowsze doniesienia ze świata Montibello - pokazy, wydarzenia, wyjazdy, kolekcje... Bądź na bieżąco!
Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie
Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie

Chcesz rozwijać siebie i swoich pracowników? Sprawdź, jak możesz ubiegać się o dofinansowanie na szkolenia fryzjerskie nawet do 100% z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Fryzjerstwo wymaga ciągłego rozwoju – poznawania nowych technik i szlifowania umiejętności. Już...

116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy! 116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy!
116-111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – pomagamy!

Coraz częściej słyszymy o próbach samobójczych wśród młodych ludzi - a to właściwie wierzchołek góry lodowej. Każdego dnia dzieci i młodzież zmagają się z poważnymi problemami, z którymi bardzo trudno im sobie poradzić. Właśnie dlatego tak ważne jest całodobowe funkcjonowanie 116-111 - telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży.

Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła
Cykl szkoleń fryzjerskich Powrót do Rzemiosła

„Powrót do rzemiosła” to koncept stworzony przez Instruktorów Montibello, który prezentuje nowe podejście do zawodu fryzjera. W skład projektu wchodzi zupełnie nowa propozycja edukacyjna oraz niesamowita kolekcja fryzur, czerpiąca inspirację z trwałych fundamentów rzemiosła i...

Świąteczny upominek do każdej koloryzacji! Świąteczny upominek do każdej koloryzacji!
Świąteczny upominek do każdej koloryzacji!

Przedświąteczny czas w salonie fryzjerskim jest bardzo pracowity. Dobrze o tym wiemy. Dlatego, aby wesprzeć Twój biznes w tym gorącym czasie, mamy dla Ciebie pakiet upominków dla klientek. Do każdych 12 dowolnych farb lub tonerów...