Koloryzacja przyjazna włosom i planecie

Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna

Robimy skok w przyszłość i zmieniamy zwykłą koloryzację w kwaśną koloryzację demipermanentną, która pielęgnuje włosy. W koloryzację stworzoną w trosce o włosy, ludzi i planetę. Przygotuj się na produkty, które zaskoczą Cię swoimi możliwościami oraz pozytywnym wpływem na strukturę włosa.
CO NA START?

SZKOLENIE

Poznaj Éclat w praktyce podczas szkolenia warsztatowego. Sprawdź, jak perfekcyjnie pracować nową linią farb. Przetestuj możliwości koloryzacji demipermanentnej i przekonaj się o jej
rewitalizującym działaniu.

* zapisując się na to szkolenie otrzymasz suszarkę VALERA SWISS TURBO 8200 z rabatem 89%

Więcej o szkoleniu

POZNAJ ÉCLAT

Najnowsze trendy w koloryzacji nie koncentrują się tylko na modnych odcieniach, czy technikach popularnych w mediach społecznościowych i wielkich domach mody. Teraz liczy się zrównoważony rozwój, odpowiedzialność i troska – o ludzi i środowisko naturalne. W koloryzacji włosów na pierwszym miejscu stawia się odżywienie i pielęgnację. Liczy się więc jakość włókna włosa – zdrowe włosy to piękne (i modne!) włosy. Chociaż ich kolory się zmieniają, a klientki podążają za zmieniającymi się trendami, wyraźnie widać, że zainteresowanie naturalnymi składnikami, wegańskimi kosmetykami wyprodukowanymi z poszanowaniem środowiska to nie tylko przemijająca moda. To kierunek, w którym musimy podążać.

kwaśna koloryzacja demipermanentna
SKOK W PRZYSZŁOŚĆ!

Również produkty do koloryzacji Montibello podążają w kierunku natury i pielęgnacji. Chcemy, by nasze farby dawały jak najlepszy efekt, przy jak największej ochronie włókna włosa. By wszystkie kosmetyki, bez względu na przeznaczenie posiadały również pielęgnacyjne właściwości. W Montibello troszczymy się o włosy, ludzi i planetę. Właśnie dlatego powstała Éclat – kwaśna koloryzacja demipermanentna – w 90% NATURALNA i BEZ AMONIAKU i MEA!

Eclat kwaśna koloryzacja demipermanentna - infografika
KWAŚNA KOLORYZACJA DEMIPERMANENTA

Wkraczamy w świat koloryzacji, która zmienia usługę w zabieg pielęgnacyjny. Udało się! W końcu z dumą możemy przedstawić Wam koloryzację , która maksymalnie chroni i odżywia włosy.

Éclat to kwaśna koloryzacja demipermanentna niewymagająca otwierania łuski włosa, która posiada pH na poziomie 6,9, dzięki czemu jeszcze bardziej domyka łuskę, zachowując ją zdrową i pełną blasku, a ponadto:

 • nie zmienia ani nie rozjaśnia naturalnej melaniny zawartej we włosach, pozostawiając je zdrowe i w dobrej kondycji
 • maksymalnie dba o włókna włosów i ich strukturę
 • gwarantuje łagodny i komfortowy proces koloryzacji.
domknięte łuski włosa
PIELEGNACJA PODCZAS FARBOWANIA?

Tak! Éclat to wyjątkowe produkty, które zadbają o włosy na wielu płaszczyznach. Oprócz kwaśnego pH mają na to wpływ również:

 • Technologia Tech Bonder, która zakotwicza pigment oraz pielęgnujące proteiny roślinne we włóknach włosów, dzięki czemu działa odbudowująco i wzmacniająco na wiązania strukturalne. Włosy zachowują swoją elastyczność i zyskują dodatkowe wzmocnienie.
 • Witamina C, która jest świetnym antyoksydanetm, a ponadto nadaje blask, odmładza i chroni kolor włosów.
eclat kwaśna koloryzacja demipermanentna

Przy Éclat mamy pewność, że nie uszkodzimy włosów, a nawet dodatkowo je wzmocnimy. Na pewno jednak zastanawia Cię jeszcze, jakie efekty koloryzacji możemy uzyskać, w jaki sposób się nią pracuje i jakie dodatkowe możliwości daje ta linia farb.

POZNAJ PRZYJEMNOŚĆ KOLORYZACJI ÉCLAT
moc cytrusów eclat

Éclat zmienia zwykłą koloryzację w rewitalizujący zabieg spa dla włosów. Dzięki swojej konsystencji oraz niezwykłemu zapachowi cytrusów to równie przyjemne doświadczenie dla klientki, jak i fryzjera. Co jeszcze trzeba o niej wiedzieć?

kwaśna koloryzacja demipermanentna eclat
 • Posiada bogatą paletę 30 odcieni, którą można samodzielnie personalizować (ZOBACZ KARTĘ KOLORÓW).
 • Uzupełnieniem do palety barw jest CLEAR, czyli bezbarwny, nabłyszczający żel do stosowania samodzielnie (usługa nabłyszczająco-rewitalizująca) lud do zmniejszania intensywności odcieni.
 • Żelowy, kwaśny aktywator 1,5%, który w połączeniu z farbą w płynie zmienia się w wodno-żelową mieszankę łatwą do aplikacji.
 • To koloryzacja demipermanentna.
 • Nie zawiera amoniaku ani MEA. Posiada AMP, czyli kwas adenylowy – biodegradowalny substytut alkalizujący, który aktywuje pigmenty bez zmiany pierwotnej struktury włosa.
 • Nie zawiera PPD.
konsystencja eclat
JAK DZIAŁA KOLORYZACJA DEMIPERMANENTNA?

W koloryzacji demi-permanentnej pigmenty osadzają się na zewnątrz włosa i minimalnie wnikają do wnętrza. Dzięki temu efekty farbowania powinny utrzymać się dłużej niż w przypadku koloryzacji semi-permanentnej. W obu przypadkach jednak zawarta we włosach melanina nie ulega zmianie.

Efekty koloryzacji Éclat utrzymują się od 15 do 25 myć. Ten rodzaj farbowania pozwala na wykonanie kilku rodzajów usług:

 • Klasyczna koloryzacja bez efektu odrostu
 • Tonowanie odcieni lub korekta koloru
 • Neutralizacja i harmonizacja koloru na włosach farbowanych lub rozjaśnianych wcześniej.
 • Zwiększenie połysku

PROPORCJE:

W jakich proporcjach mieszamy Éclat z żelem aktywującym? Zwykle w proporcjach 1:2, ale w niektórych przypadkach można zastosować mieszankę 1:1.

eclat
CO Z TĄ SIWIZNĄ?

Siwizna to jeden z najczęściej pojawiających się tematów wśród społeczności fryzjerów. I nic w tym dziwnego – siwy włos jest jednym z najtrudniejszych do pokrycia – nawet permanentną farbą o dużej intensywności i trwałości. W przypadku koloryzacji demipermanentnej całkowite pokrycie takich włosów nie jest możliwe. To farby, które nie są przeznaczone do tego rodzaju włosów. Ich formuła pozwala na delikatne blendowanie siwizny (do ok. 30%). Dzięki takiemu zabiegowi możemy nadać charakteru pięknym, naturalnym siwym włosom lub subtelnie odświeżyć tradycyjną koloryzację, by zmieszać siwe włosy z tymi, które są idealnie pokryte farbą permanentą.

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon