GLOBALNA PIELĘGNACJA przeciwko starzeniu kosmetyka TransAGEING

opis

Zabieg pielęgnacyjny ARUDE w połączeniu z ekskluzywnym rytuałem piękna V-CONTOURING

Pozwala osiągnąć widoczne już po jednym zabiegu efekty, Jak również przenieść się w świat relaksu dzięki niesamowitym metodom masażu i aplikacji produktów.

Podczas Rytuału doświadczać można wyjątkowych doznań, począwszy od musującego peelingu inspirowanego zjawiskiem karboksyterapii, poprzez stymulujący masaż twarzy za pomocą Masażera Stymulującego, kończąc na doświadczaniu przemian konsystencji produktów w trakcie manualnego masażu i mineralnej maski o działaniu modelującym. Ponadto każdy zabieg Montibello rozpoczyna się i kończy specjalnymi technikami Cleansing & Relax oraz Finish & Relax, które wprowadzają w stan prawdziwego relaksu i odprężenia.

działania i rezultaty

⋅ Wygładzenie, oczyszczenie i detoks skóry. ⋅ Zwiększenie nawilżenia i grubości naskórka. ⋅ Oczyszczony i satynowy wygląd skóry ⋅ Zwiększenie rozświetlenia. ⋅ Ujednolicenie tonu i redukcja plam skórnych. ⋅ Wzmocnienie sieci mikrowłókien. ⋅ Redukcja zmarszczek, zarówno wizualnie, jak i w dotyku. ⋅ Zwiększenie elastyczności skóry i jej odporności na grawitację. ⋅ Redukcja wielkości podwójnego podbródka. ⋅ Wzmocnienie tkanek. ⋅ Natychmiastowy lifting. ⋅ Korekcja pojawiających się podkrążonych oczu. ⋅ Redukcja worków pod oczami.

składniki aktywne

  • AKTYWNE SERCE ARÛDE – to kompozycja 30 staranie dobranych składników aktywnych, ze względu na swoje właściwości, mechanizmy działania, jakość i niezawodność, działających prewencyjnie i zwalczających efekty starzenia się skóry. Są to także formuły, które działają w rożnych warstwach skóry, osiągając różnorodne działanie na wszystkich poziomach i konsystencje, które aktywują się w kontakcie ze skórą, dostarczając unikalnych wrażeń zmysłowych
zobacz inne zabiegi

PIELĘGNACJA PRZECIWUTLENIAJĄCA, ABY PRZECIWDZIAŁAĆ STARZENIU SIĘ SKÓRY

Z myślą o zwalczaniu wolnych rodników i starzenia się skóry firma Montibello prezentuje linię produktów VITA PURE C

Zobacz zabieg

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora