Jej przygoda z fryzjerstwem zaczęła się dość późno. Jako wieloletni etatowiec w koncernach z branży beauty Monika Gawrych- Głowacka czuła, że brakuje jej możliwości kreatywnej i artystycznej pracy. Pracy wolnej od korporacyjnych procedur. Dlatego postanowiła otworzyć swoją pracownię fryzjerską, którą prowadzi od kilkunastu lat.

Najbardziej inspiruje ją sztuka – prace Jacka Malczewskiego, realizacje Gaudiego czy Miro. Podziwia również wielkich dyktatorów mody, jak Jean-Paul Gaultier oraz Givenchy. Wszystko, co łączy ze sobą ciekawą formę, kolor i symbol. Fryzjerstwo jest dla niej ogromną pasją, której codziennie się oddaje. Dla niej nie jest to tylko rzemiosło, ale też pole do realizowania własnych, artystycznych pomysłów.

Monika Gawrych-Głowacka zdobywała swoją wiedzę w najlepszych akademiach: Vidal Sassoon, Tony & Guy, czy Akademii Babicz. Swoimi pracami urzekła nasze jury podczas konkursu Hair Affair, w którym zajęła rok po roku I i II miejsce.

Jako szkoleniowiec chcę przekazywać swoją pasję, wiedzę, umiejętności oraz wyczulić fryzjerów na aspekt artystyczny naszej pracy poprzez wartości estetyczne, które niesie sztuka.
Kolekcja Barista – Barwy Kawy autorstwa Moniki!

Najbliższe szkolenia

Encyklopedia Blondu Pro Encyklopedia Blondu Pro
Encyklopedia Blondu Pro

Kolekcje

Barista Barwy Kawy

KOLEKCJA

Barista Barwy Kawy

Zobacz kolekcję
Barista Barwy Kawy