Martyna Maria Mosiołek to artystka, której fryzjerstwo towarzyszy przez całe życie. To dlatego, że jest zarówno pasją, jak i rodzinną tradycją podtrzymywaną już od 3 pokoleń w Częstochowie. W tej profesji bardzo ważny jest samorozwój i edukacja. Własnie dlatego Martyna Mosiołek tak dużą wagę przywiązuje do szkoleń krajowych i zagranicznych.

W swoim dorobku zawodowym ma nagrody w prestiżowych konkursach fryzjerskich. Między innymi: II miejsce w XII Konkursie Sztuki Fryzjerskiej w kategorii kreatywnej open TOP CITY, III miejsce w Konkursie Evolution Vision 2011 Alfaparf Milano. Otrzymała również wyróżnienie specjalne od jury w konkursie Matrix Talent 2012. Ponadto jest finalistą konkursu stylizacji modowych podczas HairShow Fryzjerstwo i Moda. Brała także udział w wielu sesjach zdjęciowych.

Swoją kreatywność realizuje w koloryzacjach. Jako kolorystka w swojej pracy kieruje się mottem, że nie należy schlebiać gustom. Trzeba je kształtować. Moda przemija, a styl pozostaje, dlatego przy każdej stylizacji kieruje się nie tylko wyznaczonymi kanonami mody, ale przede wszystkim charakterem i osobowością klienta.

Absolwentka Akademii Vidal Sassoon.

Poznaj 5 złotych rad Martyny na temat stylizacji!

“Inspirują mnie nowatorskie wizje połączone z kunsztem klasycznego fryzjerstwa.”