Marta Plechowska to energiczna osoba, która tryska optymizmem i pozytywnym nastawieniem. To fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem, również w roli szkoleniowca, która swoją wiedzę zdobywała u boku Sean Taaffe oraz w londyńskiej Fantastic Hair Academy.

Na fryzjerstwo trafiła przypadkiem, szybko jednak ten zawód stał się jej prawdziwą pasją. Swoją karierę rozpoczynała w Irlandii w 2005 roku. Miała okazję pracować też na statkach wycieczkowych, dzięki czemu zwiedziła spory kawałek świata.

Marta Plechowska odnosiła sukcesy we wielu konkursach fryzjerskich, jednak jej największym osiągnięciem było zdobycie tytułu Irlandzkiego Fryzjera Roku. 

Według niej „życie jest zbyt krótkie, aby mieć nudne włosy”, jednak zawsze kieruje się zasadą mówiącą, że fryzura powinna podkreślać i dopełniać urodę klientki. Kreowanie wizerunku jest dla niej ważnym obszarem, dlatego rozpoczęła współpracę ze stylistką, by budować u swoich klientek pewność siebie i samoakceptację.

Jej ulubioną tematyką jest awangarda. Uwielbia upięcia oraz koloryzacje, a praca kreatywna jest szczególnie bliska jej sercu. Interesuje się stylizacją, makijażem, a także fotografią studyjną. 

Marta kocha zwierzęta, jest własnością dwóch kotek, jednak w przyszłości planuje powiększyć rodzinę o psa, świnię oraz szopa pracza…

Najbliższe szkolenia

Hop Keratin na Start Hop Keratin na Start
Hop Keratin na Start