Drugi produkt za pół ceny!
 

Spotkajmy się w Barcelonie!

Klientom, którzy zdecydują się na współpracę z marką Montibello proponujemy wyjątkową możliwość podnoszenia swoich umiejętności w niezwykłym miejscu – Akademii Montibello w Barcelonie.

ZOBACZ RELACJĘ Z WYJAZDU DO BARCELONY W MAGAZYNIE „JESTEŚ PIĘKNA”!

Stolica Katalonii od zawsze była natchnieniem dla artystów. To tutaj urodził się Antonio Gaudi, wybitny hiszpański architekt. Jego dzieła – katedra Sagrada Familia, pałac i park Guell – do dzisiaj są architektonicznymi symbolami Barcelony. Pablo Picasso w tym magicznym mieście znalazł natchnienie do stworzenia obrazu „Panny z Avignon”. W Barcelonie tworzy współczesny pisarz Eduardo Mendoza, autor zabawnej serii o przygodach fryzjera damskiego.  Fani piłki nożnej swoje kroki skierują na stadion Camp Nou, na którym swoją grą czarują piłkarze FC Barcelona. W tym czasie spragnieni zakupów mogą udać się na zabytkowy targ – La Boqueria. Jeśli chcielibyście przez chwilę poczuć się jak aktorzy na planie filmu „Vicky Christina Barcelona” to okazja do tego znajduje się na wyciągnięcie ręki!

Atrakcje miasta można oglądać na wielu portalach turystycznych, a także na popularnych kanałach wideo, np. tutaj.

Wspaniała architektura, unikalny styl i cudowna, pełna życia atmosfera panująca na głównej promenadzie La Rambla oraz wybrzeżu Costa Brava sprawia, że miasto warto odwiedzić o każdej porze roku. Barcelona to także miejsce, gdzie kreowane są nowe trendy modowe, pracują tu światowej sławy styliści. Właśnie w tym miejscu i w takich okolicznościach narodziła się koncepcja marki montibel·lo. Zapraszamy was do skorzystania z profesjonalnej oferty szkoleniowej i niezapomnianej wizyty w Barcelonie.

Co możesz zyskać? Jakie są warunki wyjazdu?

Program edukacyjny uwzględnia zarówno podstawowe techniki fryzjerskie jak i awangardowe propozycje dotyczące strzyżenia i stylizacji. Poszczególne moduły szkoleniowe zostały zaprojektowane przez hiszpańskich specjalistów, tak aby dostosować je do potrzeb każdego uczestnika.

Jakie są warunki wyjazdu na szkolenie w Barcelonie?

Dla nowych klientów mamy specjalną ofertę: zakup produktów Montibello na kwotę 3500 zł brutto w ciągu trzech miesięcy od przystąpienia do akcji oraz dokonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 777 zł brutto.

Dostępne terminy:

5-7 lutego 2014 Warszawa – brak wolnych miejsc

5-7 marca 2014 Warszawa – brak wolnych miejsc

23-25 kwietnia 2014 Warszawa – brak wolnych miejsc

7-9 maja 2014 Katowice – brak wolnych miejsc

14-16 maja 2014 Berlin – brak wolnych miejsc

21-23 maja 2014 Warszawa – brak wolnych miejsc

4-6 czerwca 2014 Warszawa – brak wolnych miejsc

11-13 czerwca 2014 Warszawa – brak wolnych miejsc

Z powodu ogromnego zainteresowania szkoleniami wkrótce ogłosimy kolejne, jesienne terminy wylotów!

Niezbędne formularze:

Deklaracja uczestnictwa

Dowód wpłaty opłaty rejestracyjnej

Już teraz zaplanuj swój wyjazd do Barcelony! Skontaktuj się ze swoim przedstawicielem Grupy POLWELL lub napisz do nas na adres szkolenia@montibello.pl

Nos vemos en Barcelona! Do zobaczenia w Barcelonie!