Spotkanie z Kolekcją Street Vibes

organizator

Montibello


zostało miejsc

11/14

data wydarzenia

18-06-2019

czas trwania 2 dni

Kraków

zobacz miejsce

cel

W ramach szkolenia uczestnicy zapoznają się z aktualnymi trendami we fryzjerstwie – najnowszą propozycją stylistów marki, a także nabędą wiedzę w zakresie dwóch technik strzyżenia oraz koloryzacji.

Dowiedzą się również, w jaki sposób łączyć intensywne barwy z delikatnymi pastelami oraz nauczą się jak tworzyć stopniowe i płynne przejścia między tymi kolorami.

dla kogo?

Salon Partnerski Montibello

program

I dzień: LOOK & LEARN

14:00 – 14.30 wprowadzenie do kolekcji fryzur
14.30 – 18:00 prezentacja propozycji koloryzacji i strzyżeń na modelkach szkoleniowców marki

II dzień: WARSZTATY

10:00 – 16:00 zajęcia praktyczne pod okiem instruktorów – rysunek techniczny, wykonanie strzyżenia i koloryzacji na główkach treningowych przez uczestników
 • 2
  instruktorów
 • 14
  uczestników
 • 2 dni
  czas trwania
 • Szczegóły u Doradców Fale Loki Koki
  bilet na szkolenie

niezbędnik uczestnika

 • nożyczkiSzczotki
 • nożyczkiGrzebienie
 • nożyczkiProstownica
 • nożyczkiSuszarka etc.

Kamil Krawczyk

Właściwą drogę życiową znalazł już jako nastolatek. To właśnie wtedy postanowił zostać fryzjerem – nie miał co do tego wątpliwości. Inspirowały go stylizacje i fryzury pokazywane w telewizji i kolorowych czasopismach – głowę miał zawsze pełną pomysłów, potrzebował tylko odpowiedniego warsztatu. Po ukończeniu szkoły ze specjalizacją fryzjerską rozpoczął pracę w zawodzie, a swoje umiejętności doskonalił, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Według niego możliwość ciągłego rozwoju oraz odpowiednia atmosfera, empatia i umiejętność rozmowy z klientem są najważniejsze w pracy fryzjera. Uparcie realizuje swoje cele i spełnia marzenia, wierząc, że ciężką pracą może osiągnąć wszystko. Kamil od niedawna jest szkoleniowcem Montibello i wciąż ma apetyt na więcej.

Wojciech Walczak

Bardzo kreatywny, odważny i bezkompromisowy w kolorze i strzyżeniu, starający się wyprzedzać trendy. Inspiracji szuka wszędzie: od natury, poprzez etniczność, ignorowanie konwenansów, aż do sięgania w przeszłość i nawiązywania do klasycznych stylizacji. Tworzy nowoczesne wariacje dawnych stylów. Uwielbia rywalizację, korzysta z okazji do sprawdzenia swoich umiejętności w konkursach fryzjerskich (2012: II miejsce w konkursie Kreator New Look, 2008: II miejsce w mistrzostwach Dolnego Śląska w kategorii senior (fryzjerstwo damskie), 2007: I miejsce w konkursie bodypaintingowym w Poznaniu).

?>