Akademia Stylizacji DECODE

organizator

Montibello


zostało miejsc

20/20

data wydarzenia

26-02-2017

czas trwania 1 dzień

Warszawa

zobacz miejsce

cel

Bawimy się formą, plastycznie pokazujemy możliwości produktów. O składnikach mówimy tylko to, co niezbędne, dużo więcej o zastosowaniu, uzyskiwaniu konkretnych efektów, kruczkach stylizacyjnych, podstawowych błędach. Uczestnik szkolenia nabywa umiejętność przygotowania dwóch fryzur.

dla kogo?

Styliści, bez względu na poziom wiedzy i umiejętności.

program

9.00-10.00 prezentacja linii DECODE 10.00-13.00 prezentacja technik stylizacji na modelkach przez instruktorów, następnie praca na główkach 13.00 lunch 14.00-16.30 dobór ubrań dla modelek oraz stylizacja fryzur. 16.30-17.00 mini sesja fotograficzna
 • 2
  instruktorów
 • 20
  uczestników
 • 1 dzień
  czas trwania
 • Zakup pakietu DECODE „Postaw na rozwój”
  bilet na szkolenie

niezbędnik uczestnika

 • nożyczkiszczotki
 • nożyczkigrzebienie
 • nożyczkiprostownica
 • nożyczkisuszarka
 • nożyczkinożyczki

Martyna Maria Mosiołek

Fryzjerstwo towarzyszy jej przez całe życie, a to dlatego, że jest zarówno pasją, jak i rodzinną tradycją podtrzymywaną już od 3 pokoleń w Częstochowie. W tej profesji bardzo ważny jest samorozwój i edukacja, dlatego tak dużą wagę przywiązuje do szkoleń krajowych i zagranicznych. W dorobku zawodowym ma nagrody w prestiżowych konkursach fryzjerskich, tj.: II miejsce w XII Konkursie Sztuki Fryzjerskiej w kategorii kreatywnej open TOP CITY, III miejsce w Konkursie Evolution Vision 2011 Alfaparf Milano, wyróżnienie specjalne od jury w konkursie Matrix Talent 2012. Jest finalistką konkursu stylizacji modowych podczas HairShow Fryzjerstwo i Moda, brała także udział w sesjach zdjęciowych.

Wojciech Walczak

Bardzo kreatywny, odważny i bezkompromisowy w kolorze i strzyżeniu, starający się wyprzedzać trendy. Inspiracji szuka wszędzie: od natury, poprzez etniczność, ignorowanie konwenansów, aż do sięgania w przeszłość i nawiązywania do klasycznych stylizacji. Tworzy nowoczesne wariacje dawnych stylów. Uwielbia rywalizację, korzysta z okazji do sprawdzenia swoich umiejętności w konkursach fryzjerskich (2012: II miejsce w konkursie Kreator New Look, 2008: II miejsce w mistrzostwach Dolnego Śląska w kategorii senior (fryzjerstwo damskie), 2007: I miejsce w konkursie bodypaintingowym w Poznaniu).

?>