skin care

POST DEPIL TREATMENT

POST DEPIL TREATMENT

POST DEPIL TREATMENT

opis

SERUM OPÓŹNIAJĄCE WZROST WŁOSÓW PO DEPILACJI. Zawiera wyciąg z aloesu zwyczajnego

Depilacja jest dla niemal każdej kobiety częstą czynnością. Coraz powszechniej stosują ją również panowie. Serum opóźniające odrost włosów będzie w jej kontekście ważnym kosmetykiem, a na Montibello.pl znalazł się jeden z najlepszych takich środków na rynku. Jak już napisaliśmy, zawiera naturalny ekstrakt z aloesu. Z jednej strony pielęgnuje on skórę i łagodzi podrażnienia powstałe w wyniku golenia, a z drugiej przenika do cebulek włosowych, ograniczając ich aktywność.

Preparat opóźniający odrastanie włosków w akcji

Regularne korzystanie z oferowanego specyfiku sprawi, że włosy w golonych miejscach będą odrastać wolniej, a odrosty będą miały jaśniejszą barwę i nie będą zbyt kłujące. Nie ma przeszkód, aby stosować środek w odniesieniu do pach czy nóg. Post Depil Treatment posiada skoncentrowaną formułę, dzięki czemu jest wydajny i niewielka ampułka wystarczy na wmasowanie we wszystkie depilowane partie ciała. Wybierając preparat opóźniający odrastanie włosków Klienci dają sobie szansę na ładniejszy wygląd i rzadsze golenie.

korzyści

  • Działanie nawilżające i odświeżające
  • Ukojenie
  • Zamknięte pory
  • Opóźnienie wzrostu włosów

składniki aktywne

  • Aloes zwyczajny
  • Brom
  • Glicyna i hydrolizant glikozaminoglikanów

sposób użycia

Aplikować po depilacji. Wmasować delikatnie w skórę i pozostawić do wchłonięcia przez 5 min.

inci

Aqua, Propylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camphor, Glycine, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Lauryl Isoquinolinium Bromide, Menthol, Methyl Gluceth-10, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Trideceth-6.

pozostałe produkty

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasze salony czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższy salon