Korzystaj z przywilejów!

Portal Ambasadora Montibello

Jesteś Ambasadorem? Mamy dla Ciebie niespodziankę! Stworzyliśmy dedykowany portal Ambasadora Montibello, dzięki któremu skorzystasz z wielu swoich benefitów na 2022 rok. Staraliśmy się, by był bardzo przyjazny i intuicyjny, dlatego mamy nadzieję, że Ci się spodoba. Na dobry START przygotowaliśmy coś wyjątkowego – DARMOWE SZKOLENIE z hiszpańskiej kolekcji Ceramics, dostępne na portalu!
portal ambasadora montibello deskop
CO CIE CZEKA W ŚRODKU?
  1. Zapiszesz się na wspomniane darmowe szkolenie „Spotkanie z hiszpańską kolekcją Ceramics” (JUŻ AKTYWNE!)
  2. Skorzystasz z kreatora wizytówki i vouchera, które pobierzesz w pliku PDF
  3. Stworzysz swoją e-wizytówkę i zaprezentujesz w sieci swój biznes
  4. Sprawdzisz swoje korzyści i aktualności, które będą się tam pojawiać specjalnie dla Ciebie. Dzięki temu nigdy nie ominą Cię najważniejsze wydarzenia i promocje ze specjalną ofertą dla Ambasadorów
portal ambasadora montibello mobile
ZAŁÓŻ KONTO I KORZYSTAJ Z PRZYWILEJÓW

Wystarczy, że wejdziesz na stronę ambasador.montibello.pl (lub skorzystasz z przycisku poniżej) i klikniesz Jestem Ambasadorem. Potem podążaj za wskazówkami i gotowe. W 3 minuty założysz swoje konto!

Co ze starym kontem na montibello.pl?

Startujemy od zera, z zupełnie nowym portalem, a więc zapraszamy Cię do założenia nowego konta! Przenosimy się do nowej, lepszej przestrzeni.

Portal Ambasadora Montibello

DARMOWE SZKOLENIE

Wiemy, jak bardzo dbasz o jakość usług w swoim Salonie, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dedykowane szkolenie – w prezencie, w podziękowaniu za Twoje zaufanie, tak jak obiecywaliśmy. Mamy nadzieję, że dzięki niemu poznasz najnowsze trendy i wprowadzisz je do swojej codziennej pracy. Chcemy pokazać Ci też nowe produkty, które na pewno Cię zainteresują.

darmowe szkolenie Ceramics dla Ambasadorów

Na naszej platformie uruchomiliśmy już możliwość zapisania się na szkolenie „Spotkanie z hiszpańską kolekcją Ceramics”.  Możesz już teraz zająć jedno miejsce w jednym, wybranym przez Ciebie terminie. Potwierdzenie zapisu od razu wyląduje na Twojej skrzynce mailowej.

PORTAL AMBASADORA MONTIBELLO – CO DALEJ?

Już niebawem uruchomimy kolejne funkcjonalności, z których będzie można korzystać do woli. Przygotujesz tam swoją personalizowaną wizytówkę (możesz je zrobić dla każdego swojego pracownika!) lub voucher dla klientów. To będzie miejsce dedykowane Tobie i Twoim potrzebom.

wizytówka portal ambasadora montibello

ZAŁÓŻ KONTO TUTAJ i korzystaj z przywilejów od zaraz!

Jesteś Ambasadorem?

Załóż swoje konto

Wejdź do świata korzyści – załóż konto na Portalu Ambasadora Montibello!

Załóż konto

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon