pełny opis

Woda OXIBEL

Produkt niezbędny do wykonania koloryzacji Cromatone. Tylko z oryginalnym oksydantem uzyskuje się maksymalne pokrycie oraz głębię kolorów.

Woda do koloryzacji dostępna w 4 wariantach:

- 3,75% farbowanie ton w ton; przyciemnianie,
- 6% rozjaśnienie do 1-2 tonów; pokrycie siwizny,
- 9% rozjaśnienie o 2-3 tony; blondy superrozjaśniające,
- 12% rozjaśnienie o 4-5 tonów; blondy superrozjaśniające.

Woda OXIBEL Recover

Profesjonalny preparat do włosów farbowanych, pozwala uzyskać najlepsze rezultaty w koloryzacji i pielęgnacji włosów siwych i dojrzałych:

- zoptymalizowane stężenie 7,5% pozwala na optymalne osadzanie się pigmentów i niezbędne rozjaśnienie na włosach ciemnych
- formuła wzbogacona o olej Tsubaki i ekstrakt z drzewa Boswellia Serrata
- bardzo kremowa konsystencja, lepszy efekt pielęgnacji
- przyjemny zapach.

Skuteczna koloryzacja za pomocą farb z serii Cromatone nie może obejść się bez tego specjalnego rozwiązania. Oxibel to specjalny utleniacz, dzięki któremu farby oferowane na Montibello.pl zadziałają dokładnie tak, jak się tego od nich oczekuje. Są wyjątkowe, ponieważ zawierają perfekcyjnie dobrane proporcje aktywnych składników – kilka dostępnych wariantów jest dedykowanych dla Klientek o różnych potrzebach. Dobór leży oczywiście po stronie profesjonalnego fryzjera.

Oksydant skrojony na miarę

Tylko korzystając z tego produktu uda się podczas koloryzacji uzyskać maksymalne pokrycie włosów oraz optymalną głębię koloru. Różne stężenia są dopasowane do potrzeb włosów siwych, jak i tych potrzebujących zdecydowanego rozjaśnienia. Ogromnym atutem, jakim wyróżnia się woda Oxibel jest to, iż nie ogranicza się jedynie do utleniania. Sprawdza się jako skuteczny oksydant, ale również jako środek pielęgnujący o dogłębnym działaniu. Wyróżnia to nasz preparat na tle zamienników.

Marka Oxibel tylko na Montibello.pl

W składzie wody znalazły się naturalne składniki o znakomitych właściwościach pielęgnujących i odżywczych. Olej Tsubaki to bogactwo kwasów tłuszczowych Omega-3, mających świetny wpływ na włosy farbowane. Nie zabrakło także ekstraktu z drzewa Boswelia Serrata, który dopełnia znakomitego efektu i dodaje fryzurze pięknego blasku. Woda Oxibel to produkt unikalny i oferowany wyłącznie przez naszą firmę. Jest efektem wytężonej pracy ekspertów Montibello na drodze do zapewnienia włosów idealnych kobietom w każdym wieku.

  • moc produktu
  • pojemność
    1000 ml

pozostałe produkty

Oxibel

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora
?>