hair care

pełny opis

Toner do włosów dostępny w odcieniu beżowym, złotym i srebrnym. Najlepsze efekty na włosach rozjaśnionych do poziomu 8-10.

Formuła wzbogacona nawilżającymi składnikami aktywnymi, którymi są pochodne kwasu mlekowego, naturalne składniki zmiękczające otrzymane z oleju kokosowego, pozostawia włosy w doskonałej kondycji. Produkt nie zawiera amoniaku.

Pasemka są niezmiennie modne i chętnie stosowane przez kobiety. Panie w dalszym ciągu cenią ten zabieg koloryzacyjny, ale zależy im na tym, by został on wykonany na najwyższym możliwym poziomie. Toner do włosów z oferty Montibello.pl sprawdzi się doskonale jako baza do wykonania pięknych, zmysłowych pasemek. Wyjątkowa łagodna formuła nie tylko przygotuje kosmyki, by nałożyć na nie farbę. Trzeba wskazać także fantastyczne efekty w zakresie pielęgnacji.

Toner na włosy, który o nie dba

Jesteśmy przywiązani do odżywczych składników naturalnego pochodzenia. Uważamy bowiem, że natura ma najlepsze rozwiązania zarówno dla ciała, jak i fryzury każdego człowieka. Dlatego nasz krem tonujący do włosów wzbogaciliśmy w nawilżające składniki, będące pochodnymi kwasu mlekowego. Doskonale wpływają na włosy, poprawiając ich wygląd i ogólną kondycję. Miękkość włosom zapewniają z kolei substancje oparte o olej kokosowy, znany z kapitalnego wpływu na fryzurę. Toner na rozjaśnione włosy nie zawiera agresywnego amoniaku.

Montibello Platiblanc – i jest idealnie

Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z możliwości jakie oferuje ten znakomity preparat. Odpowiednio zbilansowana receptura nie zawiera żadnego zbędnego surowca – jedynie te, które zapewnią włosom idealną prezencję i odżywienie. Nie każdy toner do włosów daje takie możliwości. My jednak postaraliśmy się, by żaden profesjonalista nie był w najmniejszym stopniu rozczarowany. Krem tonujący do włosów daje najlepszy rezultat na kosmykach po rozjaśnieniu do stopnia 8-10.

  • moc produktu
  • pojemność
    60ml

zalecenia

Aktywator: Oxibel 3,75%
Czas ekspozycji: 5-15 min

pozostałe produkty

Platiblanc

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora