pełny opis

KLUCZ DO POSIADANIA LŚNIĄCYCH ORAZ MŁODO WYGLĄDAJĄCYCH WŁOSÓW

Wyszukane serum o podwójnym działaniu, które odżywia oraz rozświetla włosy, zwalczając oznaki starzenia, takie jak porowatość czy brak witalności. Superskoncentrowana formuła przywraca włosom gładkość i blask.
Już od pierwszej aplikacji serum pielęgnuje włosy i nadaje im naturalnie wyglądający blask.
Flash illuminator to nowy, innowacyjny produkt stanowiący doskonałe uzupełnienie usługi wykonanej w Twoim salonie.

Dodaj swoim włosom blasku i witalności, stosując serum do włosów Flash Illuminator. Wyjątkowa formuła o wysokiej skuteczności zapewnia właściwe odżywienie zmęczonych włosów. Serum rozświetlające wydobywa ich naturalne piękno, przywracając utracony połysk. Dzięki dodatkowemu działaniu, jakim jest efekt gładkości, świetlne refleksy pojawią się na Twoich włosach, nadając im spektakularny wygląd bez wysiłku.

Serum nabłyszczające do włosów – witalność przede wszystkim!

Pośród wielu dostępnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, serum wygładzające włosy cieszy się opinią jednego z mocniejszych, a przez to – skuteczniejszych w działaniu. Odpowiednio dobrane składniki w skoncentrowanej dawce sprawiają, że każde pasmo otrzymuje odpowiednią dawkę witamin, a struktura pojedynczych włosów przechodzi regenerację. Polecamy serum nawilżające do włosów osobom, które nie tylko cenią sobie zadbany wygląd, a przede wszystkim pragną właściwie nawilżyć i odżywić swoje włosy. Flash Illuminator nadaje się do użytku domowego.

pozostałe produkty

Cromatone Meteorites

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora
?>