pełny opis

Chcesz uzyskać wspaniały, jaśniejszy kolor włosów, jednocześnie dbając o ich strukturę? W takim razie skorzystaj z rozjaśniacza Montibello Platiblanc, który podwaja moc rozjaśniania preparatu Platiblanc Control.

Oferujemy rozjaśniacz do włosów w proszku, dzięki któremu w krótkim czasie można rozjaśnić włosy nawet o 7 tonów. Pozwala osiągnąć wymarzony blond, nie narażając włosów na uszkodzenia. Montibello Platiblanc zawiera bowiem kompaktową formułę składników rozjaśniających i odżywcze kationy. Na dodatek jest produktem niepylącym, ma przyjemny lawendowy zapach, co czyni zabieg rozjaśniania włosów niezwykle komfortowym. Neutralizujący niebieski barwnik niweluje niepożądane żółte odcienie. W połączeniu z aktywatorem (zalecamy Oxibel) nasz rozjaśniacz do włosów tworzy kremową, łatwą do nałożenia masę, która nie spływa z włosów i świetnie nadaje się do wszystkich technik aplikacji. Można go używać zarówno do włosów naturalnych, jak i do już farbowanych. Czas ekspozycji Montibello Platiblanc powinien wynosić do 50 minut, w zależności od zastosowanej techniki dekoloryzacji. Opakowanie zawiera 500 g produktu.

Rozjaśniacz do włosów w proszku Montibello Platiblanc to profesjonalny produkt do koloryzacji. Firma kosmetyczna Montibello od lat 60. XX wieku tworzy oryginalne, przebadane przez naukowców kosmetyki, w oparciu o najnowsze technologie. Mają one unikalny styl i charakter.

  • moc produktu
  • pojemność
    500 g

zalecenia

Czas ekspozycji: do 50-60 minut w zależności od techniki dekoloryzacji

pozostałe produkty

Platiblanc

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora