pełny opis

bezpieczna dekoloryzacja włosów, dekoloryzator do włosów, odbarwianie włosów, dekoloryzacja w domu, ściąganie koloru z włosów w domu

Najnowszej generacji preparat do dekoloryzacji i rozjaśniania włosów, który zapewnia dużą skuteczność techniczną, a jednocześnie jest wyjątkowo delikatnym dla skóry głowy i włosów. Rozjaśnienie od 1 do 2 tonów z możliwością podwyższenie w mieszance z proszkiem rozjaśniającym PLATIBLANC. Kontrolowany i bezpieczny proces rozjaśniania, który kończy się po 20 minutach od nałożenia produktu.

Od teraz proces usuwania koloru z włosów może mieć zupełnie inny charakter. Oferowany preparat to bezpieczna dekoloryzacja włosów dla każdego i można przeprowadzić ją bez konieczności korzystania z usług profesjonalnego salonu. Możliwości, jakie daje środek PLATIBLANC, zostały docenione przez wiele kobiet, które lubią nadawać swojej fryzurze różne oblicza. Znakomity i starannie opracowany dekoloryzator do włosów zasługuje na to, aby znaleźć się na półce wszystkich pań, dla których utrzymane w doskonałej kondycji włosy są ważne.

Odbarwianie włosów w nowej jakości

Zachęcamy do składania zamówień w sklepie Montibello.pl. Zapewniamy szybką wysyłkę najwyższej jakości produktów w świetnych cenach. Rozjaśniacz, jaki można u nas kupić, zalicza się do najlepszych tego typu propozycji na rynku. Dzięki niemu w pełni możliwa staje się skuteczna dekoloryzacja w domu, ale po wyrób sięgają również zawodowi fryzjerzy oraz styliści z najlepszych salonów. W pierwszej kolejności PLATIBLANC adresowany jest jednak do tych Klientów, którzy chcą zadbać o fryzurę we własnym zakresie. Ściąganie koloru z włosów w domu jeszcze nigdy nie było tak proste.

  • moc produktu
  • pojemność
    400+200 ml

zalecenia

Czas ekspozycji: do 20 min w zależności od oczekiwanych efektów

pozostałe produkty

Platiblanc

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora