pełny opis

Płyn INICIATIVE pozwala osiągnąć mocny, trwały skręt, a jednocześnie nawilża i chroni włosy. Dzięki zawartości keratyny i aloesu nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Do neutralizacji należy stosować jedynie NEUTRALIZATOR INICIATIVE.

W kategorii takiej jak kosmetyki dla kręconych włosów możemy wymienić kilka, w tym również płyn skręcający włosy Iniciative 2 przeznaczony do włosów cieniowanych bądź po dekoloryzacji. Są one słabsze, a ich struktura często jest w nie najlepszym stanie, przez co wymagają dodatkowej pielęgnacji. Preparat do trwałej ondulacji ze składnikami regenerującymi – kreatyną i aloe vera – ma zbawienne działanie na słabe, wysuszone, łamiące się i zniszczone włosy.

Płyn do trwałej ondulacji delikatny – pielęgnacja i odżywienie

Jeżeli chcesz mieć piękne loki, nie musisz się powstrzymywać, nawet jeśli Twoje włosy nie są w najlepszym stanie. Płyn do kręcenia loków Iniciative 2 to kosmetyk dostosowany do Twoich potrzeb. Zapewnia on właściwą pielęgnację włosów podczas ich skręcania, dzięki czemu nie musisz obawiać się o kolejne zniszczenia. Fryzjerzy i styliści potwierdzają, że działanie tego preparatu jest bezpieczne dla struktury włosa. Do neutralizacji polecamy natomiast Neutralizator Iniciative.

  • moc produktu
  • pojemność
    600 ml

zalecenia

Płyn INICIATIVE 0 – mocne utrwalenie
Naturalne włosy
Pojemność: 600 ml

Płyn INICIATIVE 1 – normalne utrwalenie
Naturalne włosy
Pojemność: 600 ml

Płyn INICIATIVE 2 – delikatne utrwalenie
Włosy cieniowane albo po dekoloryzacji
Pojemność: 600 ml

Neutralizator INICIATIVE 1+1
Zawiera silikonową emulsję kationową oraz odżywcze polimery, które odżywiają i tworzą na włosach ochronną i odbudowującą warstwę. Bezpośrednia aplikacja.
Pojemność: 1000 ml

pozostałe produkty

Iniciative

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora
?>