pełny opis

Płyn INICIATIVE pozwala osiągnąć mocny, trwały skręt, a jednocześnie nawilża i chroni włosy. Dzięki zawartości keratyny i aloesu nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Do neutralizacji należy stosować jedynie NEUTRALIZATOR INICIATIVE.

Płyn Iniciative 0 to polecany przez fryzjerów i stylistów kosmetyk do ondulacji. Pozwala on osiągnąć spodziewany efekt bez niszczenia struktury włosów. Dzięki temu fryzura jest trwała i doskonale się prezentuje. Płyn do trwałej ondulacji chroni włosy dzięki unikalnej kompozycji składników – w tym kreatyny oraz aloe vera. Nadaje się on do wszystkich rodzajów włosów, a jego uniwersalność przekłada się na popularność wśród klientek, które bardzo chwalą sobie działanie tego produktu.

Płyn do trwałej ondulacji – mocny efekt

W kategorii takiej jak kosmetyki do trwałej ondulacji Iniciative 0 to produkt godny polecenia. Wyjątkowa formuła ze składnikami odżywczymi zapewnia bezpieczeństwo, a także mocny i trwały skręt. Ponadto ten preparat do trwałej ondulacji ma działanie nawilżające, tak więc fryzura zyskuje promienny blask, a włosy wyglądają zdrowo. Do neutralizacji możesz stosować Neutralizator Iniciative, tworzący ochronną powłokę na włosach. Wypróbuj najlepsze kosmetyki z oferty Montibello już dziś!

  • moc produktu
  • pojemność
    600 ml

zalecenia

Płyn INICIATIVE 0 – mocne utrwalenie
Naturalne włosy
Pojemność: 600 ml

Płyn INICIATIVE 1 – normalne utrwalenie
Naturalne włosy
Pojemność: 600 ml

Płyn INICIATIVE 2 – delikatne utrwalenie
Włosy cieniowane albo po dekoloryzacji
Pojemność: 600 ml

Neutralizator INICIATIVE 1+1
Zawiera silikonową emulsję kationową oraz odżywcze polimery, które odżywiają i tworzą na włosach ochronną i odbudowującą warstwę. Bezpośrednia aplikacja.
Pojemność: 1000 ml

pozostałe produkty

Iniciative

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora
?>