pełny opis

Każdej kobiecie zdarzyło się eksperymentować z kolorem swoich włosów. Jest to doskonała metoda na zyskanie nowego wyglądu. Sposobem na tymczasową zmianę odcienia jest pianka koloryzująca. Jej działanie nie jest tak silne, jak w przypadku innych środków koloryzujących, ale pozwala na wzmocnienie naturalnej lub uzyskanej w wyniku farbowania barwy włosów. Pomaga też stworzyć dodające uroku i blasku refleksy.

Koloryzująca pianka do włosów FINALSTYLE – kolor i utrwalenie

Produkt ten nie tylko koloryzuje włosy, ale także pielęgnuje je i utrwala. Zastosowana Hydra Revive Technology, nowoczesna technika, uwzględniająca w składzie kosmetyku pantenol, filtry słoneczne i składniki nawilżające, pozwala na ochronę włókna włosa przed czynnikami uszkadzającymi, takimi jak wysoka temperatura czy substancje chemiczne. Koloryzująca pianka do włosów FINALSTYLE błyskawicznie odświeża wizerunek poprzez pogłębienie posiadanego koloru i wytworzenie tymczasowych refleksów. Włosy stają się lśniące, a fryzura nabiera lekkości. Pianka do włosów dostępna jest w odcieniach: blond, srebrny, kasztanowy, niebiesko-szary, popielaty, brązowy i mahoniowy. Po zastosowaniu kosmetyku mamy pewność, że fryzura nie zmieni się wraz z upływem czasu, ponieważ koloryzująca pianka do włosów FINALSTYLE gwarantuje długotrwałe i elastyczne utrwalenie. Dzięki niej możemy cieszyć się perfekcyjną fryzurą przez długie godziny. Pozostawia pasma miękkie, nie obciążając ich. Pianka do włosów daje się bez problemu usunąć, nie pozostawiając żadnych śladów na włosach.

  • moc produktu
  • pojemność
    320 ml

właściwości

- Pianka koloryzująca, nadająca włosom teksturę
- Potęguje kolor i blask naturalnych lub farbowanych włosów, nadając im tymczasowe refleksy
- Chroni kolor i włókna włosa
- Nadaje elastyczne i długotrwałe utrwalenie
- Łatwo się wyczesuje, nie pozostawia śladów we włosach

  • Hydra Revive Technology - zastosowane rozwiązanie wykorzystujące obecność pantenolu, filtrów słonecznych, składników nawilżających umożliwia zarówno stylizację z wykorzystaniem różnych technik stylizacji, jak i zapewnia włosom bezpieczeństwo

sposób użycia

- Wstrząśnij produkt przed użyciem
- Dozownik skieruj w dół i nałóż na dłoń odpowiednią ilość pianki
- Rozprowadź równomiernie na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach
- Nie spłukuj

pozostałe produkty

Finalstyle

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora
?>