pełny opis

Krem aktywujący Oalia

Zależy Ci na idealnym pokryciu siwych włosów i uzyskaniu intensywnego, naturalnego koloru lub odświeżeniu fryzury poprzez koloryzację? Jeśli tak, wypróbuj krem aktywujący Oalia. Z pewnością wrócisz do niego przy kolejnym farbowaniu.

Krem aktywujący Oalia, wspomagający koloryzację włosów pozwala na równomierne, dokładne rozłożenie koloru na całej długości włosów – zarówno na włosach naturalnych, jak i farbowanych. Gwarantuje dużą trwałość i intensywność koloru, przy jednoczesnym braku negatywnego wpływu na włosy. Zalecamy go zwłaszcza jako krem rozjaśniający włosy. Ma cztery poziomy stężenia:
• 1,7%,
• 3,3%,
• 6,6%,
• 9,9%,
Dzięki czemu można osiągnąć zamierzony poziom rozjaśnienia, nawet do 5 tonów w przypadku blondów serii 1000. Ten aktywator do farby cechuje się kremową konsystencją i przyjemnym zapachem. Ponadto łatwo się go miesza i bez problemu nakłada. Przy czym zalecamy mieszać go z farbą Oalia. Krem koloryzujący zawiera miód pszczeli i naturalne emolienty. Dba zatem o zachowanie odpowiedniej struktury włosów i o właściwe ich nawilżenie. W opakowaniu znajduje się 1000 g tego produktu.

Montibello to lider w hiszpańskiej branży fryzjerskiej. Wśród oferowanych produktów znajduje się krem koloryzujący do włosów czy krem aktywujący Oalia powstał z zestawu najbardziej zaawansowanych składników aktywnych, z wykorzystaniem najnowszych technologii i w oparciu o zaawansowane badania naukowe. To produkt wysokiej jakości, zapewniający satysfakcję z koloryzacji. Potrzebujesz odmiany? Chcesz się poczuć młodziej i piękniej? Zdecyduj się na zabieg farbowania włosów z kremem do koloryzacji włosów Oalia lub krem aktywujacy! Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.

  • moc produktu
  • pojemność
    1000 ml

pozostałe produkty

Oalia

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora
?>