pełny opis

Płyn INICIATIVE pozwala osiągnąć mocny, trwały skręt, a jednocześnie nawilża i chroni włosy. Dzięki zawartości keratyny i aloesu nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Do neutralizacji należy stosować jedynie NEUTRALIZATOR INICIATIVE.

Podczas ondulacji należy zadbać o odpowiednią ochronę włosów – wiadomo bowiem, że proces kręcenia może nadwerężyć ich strukturę i osłabić włosy. Dlatego też warto wybrać neutralizator do włosów Iniciative 1+1, który stanowi perfekcyjne uzupełnienie, jeśli chodzi o pielęgnację włosów poddanych procesowi ondulacji. Gwarantuje on równomierne utrwalenie efektu oraz zamknięcie łusek włosów, co przekłada się na wspaniały wygląd fryzury oraz ochronę włosów.

Profesjonalne kosmetyki do włosów kręconych – Iniciative 1+1

W trosce o kondycję włosów po zabiegu trwałej ondulacji stworzony został neutralizator, którego formuła oparta jest na najlepszych składnikach. Ten preparat skręcający włosy daje znakomite rezultaty, tworząc na włosach warstwę ochronną i odbudowującą. Jego dodatkowym atutem jest łatwy i bezproblemowy sposób aplikacji. Neutralizator działa doskonale w połączeniu z pozostałymi preparatami z kategorii kosmetyki do skrętu prostych włosów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

  • moc produktu
  • pojemność
    1000 ml

zalecenia

Płyn INICIATIVE 0 – mocne utrwalenie
Naturalne włosy
Pojemność: 600 ml

Płyn INICIATIVE 1 – normalne utrwalenie
Naturalne włosy
Pojemność: 600 ml

Płyn INICIATIVE 2 – delikatne utrwalenie
Włosy cieniowane albo po dekoloryzacji
Pojemność: 600 ml

Neutralizator do włosów INICIATIVE 1+1
Zawiera silikonową emulsję kationową oraz odżywcze polimery, które odżywiają i tworzą na włosach ochronną i odbudowującą warstwę. Bezpośrednia aplikacja.
Pojemność: 1000 ml

pozostałe produkty

Iniciative

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora
?>