pełny opis

Wybór 10 kolorów, które pozwalają uzyskać rozświetlone oraz wielotonowe odcienie blond i trwały efekt koloryzacji. Paleta składa się z pełnych blasku 5 ODCIENI BLOND oraz 5 ODCIENI SUPERBLOND, które rozjaśniają włosy od 4 do 5 poziomów.

Trwały efekt koloryzacji oraz rozświetlenie to efekty, jakie pragniesz uzyskać? Farba rozświetlająca do włosów blond to najlepszy wybór. Zastosowanie tego kosmetyku gwarantuje rozświetlenie do 4-5 poziomów. Ponadto farba koloryzująca do włosów wydobywa naturalny blask i zapewnia jedwabistą miękkość fryzury. W ofercie Montibello farba występuje aż w 10 odcieniach, dzięki czemu możesz uzyskać dowolny ton blondu.

Farba Cromatone Meteorites Super Blond – kolor Twoich marzeń

Farba do włosów Cromatone Meteorites Superblond to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną uzyskać wymarzony odcień blondu. Dzięki zastosowanej technologii Lumiplex rozświetlenie i odżywienie wszystkich pasm jest widoczne na pierwszy rzut oka. Ta farba rozjaśniająca włosy działa znakomicie na przebarwienia, likwidując je i zapewniając jednolitą barwę fryzury. Nieskomplikowany sposób aplikacji sprawia, że farbę można bez problemu stosować w domowym zaciszu. Należy wymieszać ją z odpowiednim aktywatorem i postępować według załączonej instrukcji.

pozostałe produkty

Cromatone Meteorites

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora
?>