pełny opis

CROMAXTREM to koloryzacja oparta na barwnikach bezpośrednich, o wysokiej intensywności, które pozwalają uzyskać bardzo czyste odcienie miedziane, czerwone, purpurowe zarówno na włosach naturalnych, jak i farbowanych.

Seria złożona jest z 4 kolorów aplikowanych bezpośrednio lub mieszanych z farbami CROMATONE w celu zwiększenia intensywności odcieni miedzianych, czerwonych i purpurowych.

CROMAXTREM powinien być aplikowany w proporcji 1+1 z kremem OXIBEL o odpowiedniej mocy. Może być mieszany z farbami CROMATONE w celu wzmocnienia poszczególnych odcieni. Podstawowa reguła:

więcej CROMAXTREM = większa intensywność odcienia

więcej CROMATONE = większa trwałość koloru.

CROMAXTREM pozwala na rozjaśnienie włosów do 3 tonów.

Intensywna farba do włosów Cromaxtrem to specjalistyczny produkt od firmy Montibello przeznaczony do głębokiej i trwałej koloryzacji, a także intensywnej pielęgnacji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i najwyższej jakości składników roślinnych zapewnia głębokie odcienie i lśniące oraz błyszczące włosy. Farba do włosów w intensywnych kolorach Cromaxtrem, dzięki dogłębnej penetracji włosa przez pigmenty, idealnie pokrywa również odrosty i siwe włosy dając efekt idealnego odcienia od nasady, aż po same końce. Ten specjalistyczny produkt dostępny jest w wielu kolorach, a dzięki możliwości mieszania między sobą poszczególnych odcieni, z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Intensywna farba do włosów Cromaxtrem to gwarancja nie tylko idealnej koloryzacji, to także kompleksowej pielęgnacji. Nowoczesna formuła łączy w sobie odżywcze molekuły oraz aktywne składniki pochodzenia roślinnego, dzięki czemu ta farba do włosów w intensywnych kolorach wzmacnia ich strukturę, nadaje połysk i delikatność, a także nawilża i chroni skórę głowy. Z myślą o bardziej problematycznych włosach Montibello wprowadził do formuły także składniki pielęgnacyjne o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym podrażnienia. Intensywna farba do włosów Cromaxtrem zawiera także ekstrakty z soi i wyciąg z drzewa Boswellia Serrata, dzięki którym zapewnia podczas farbowania maksymalną ochronę włókien. Farba do włosów w intensywnych kolorach Cromaxtrem nie zawiera także dużej ilości amoniaku dzięki czemu farbowanie jest bezpieczne, a co najważniejsze, nie niszczy włosów.

  • moc produktu
  • pojemność

pozostałe produkty

Cromatone

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora
?>