pełny opis

CROMATONE to klasyczna koloryzacja permanentna, która dzięki zastosowanej technologii SCP (SOYA COLOR PROTECT) pielęgnuje włosy i pozwala uzyskać równomierny, intensywny kolor od nasady, aż po końce.

Technologia SCP jest połączeniem molekuł odżywczych i aktywnych składników pochodzenia roślinnego (ekstrakty soi i drzewa Boswellia Serrata), które zapewniają maksymalną ochronę włókien włosów i skóry głowy.

Produkt dostępny jest w wielu gamach kolorystycznych, reprezentowanych przez 124 odcienie. Poszczególne odcienie mogą być mieszane między sobą dając oryginalne kolory, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdują się zarówno blondy superrozjaśniajaće, jak i dedykowane odcienie do pokrycia uporczywej siwizny. Dodatkowo seria farb XTREM pozwala na nadanie intensywnych odcieni czerwieni, fioletu i miedzi.

Tym samym każda z pań widzi, że farba do włosów może mieć zupełnie inny charakter, a nadanie fryzurze nowego looku nie musi być zadaniem wymagającym korzystania z pomocy specjalistów. Dzięki ofercie sklepu Montibello.pl fachowa pielęgnacja na najwyższym poziomie jest osiągalna bez wychodzenia z domu. Oczywiście koloryzacja włosów nie jest pod tym względem wyjątkiem, dlatego zachęcamy do sięgania po CROMATONE. Dzięki odpowiednio dobranej recepturze pokrycie włosów będzie doskonałe, a końcowy efekt zniewalający.

Szybkie i skuteczne farbowanie włosów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kobiety szukają rozmaitych rozwiązań, poprzez które będą mogły wyrazić swój indywidualny gust. Proces koloryzacji fryzury nie zawsze przebiega tak, jak panie sobie tego życzą. Ograniczony wybór wariantów kolorystycznych w przypadku niektórych marek zmusza je do kompromisów względem własnych oczekiwań. CROMATONE sprawia, że nie trzeba już zadowalać się czymkolwiek. Paleta barw farb do włosów z tej serii jest wyjątkowo bogata, więc uda się dobrać właściwy produkt niezależnie od upodobań.

  • moc produktu
  • pojemność
    60ml

korzyści

  • wzmocnienie struktury włosów
  • nadanie połysku i delikatności
  • nawilżenie, odżywienie i ochrona skóry głowy
  • wprowadzenie składników pielęgnacyjnych o działaniu przeciwzapalnym
  • Głębsze kolory, dzięki lepszej penetracji włosa przez pigmenty i równomiernemu rozłożeniu koloru oraz bardziej lśniące i błyszczące odcienie. Włosy pozostają zdrowe, miękkie i zadbane.

sposób użycia

Proporcje mieszania z aktywatorem OXIBEL: 1:1 i 1:2 (blondy superrozjaśniające)
Średni czas ekspozycji: 30-40 min, 40-50 min (blondy superrozjaśniające)

pozostałe produkty

Cromatone

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora
?>