pełny opis

CROMATONE RECOVER to skuteczna koloryzacja włosów siwych i dojrzałych. Farba jest szczególnie polecana na siwe i siwiejące włosy, jeśli ich więcej niż 70%. Podstawowa korzyść to brak konieczności mieszania odcieni naturalnych z modnymi w celu skutecznego pokrycia siwizny.

Nowa technologia z wysoką zawartością naturalnych aktywnych składników pochodzenia roślinnego, która pozwala uzyskać najlepsze rezultaty w koloryzacji i pielęgnacji włosów dojrzałych. Zastosowano nowe molekuły barwnikowe, o zwiększonej mocy pigmentu oraz nowy podwójny system alkaliczny, a jednocześnie pozwalający osiągnąć optymalne rezultaty koloryzacji z efektem anti-age.

Formuła Cromatone Recover wzbogacona została o cenny olejek Tsubaki, który jest bogaty w polifenole i kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 9 – łatwo wchłanialne składniki, które szybko przenikają do wnętrza włosa.

Posiadamy najlepsze rozwiązania dla kobiet, u którym pojawiają się pierwsze siwe włosy. Montibello Cromatone Recover to znakomita farba do włosów o nowoczesnej formule, zapewniająca pełne krycie i doskonałą prezencję fryzury. Zastosowanie najwyższej jakości składników organicznych oraz wiele przeprowadzonych testów gwarantuje nie tylko doskonałe działanie preparatu, ale też znakomitą tolerancję przez skórę. Naturalne farby do włosów siwych z naszego asortymentu stoją na doskonałym poziomie, dlatego są chętnie wybierane przez zawodowców.

Taka farba do włosów siwych musi się sprawdzić

Robimy wszystko, aby oddać w ręce Klientów najlepsze produkty służące do pielęgnacji oraz upiększania ciała i włosów. W tym celu poszukujemy najlepszych surowców, przeprowadzamy badania i testy, by nie mieć żadnych wątpliwości co do wysokiej skuteczności każdego z wyrobów. Koloryzacja siwych włosów jest sporym wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych fryzjerów. Odpowiednie podejście do takich fryzur pozwala na uzyskanie optymalnych efektów, a na Montibello.pl nie brak znakomitych rozwiązań.

Montibello Cromatone Recover i siwizna przestaje być kłopotem

Efekt anti-age, zaawansowane molekuły barwnikowe oraz pigmenty działające z jeszcze większą mocą niż dotychczas – oto kluczowe tajniki nowej formuły. Oferujemy Klientom aż 32 warianty odcieni, tak aby każdy miał szansę wybrać coś w sam raz dla siebie. Skuteczność preparatu potrafi zaskoczyć nawet wówczas, gdy w skład fryzury wchodzi ponad 70 procent siwych włosów! Dodatek olejku Tsubaki dodatkowo pielęgnuje kosmyki i powoduje, że ta farba kryjąca siwe włosy jest wyrobem wyjątkowym.

  • moc produktu
  • pojemność
    60ml

składniki aktywne

Olejek TSUBAKI:
- cenny olej pozyskiwany z tzw. Japońskiej Zimowej Róży. Kwitnie zimą, w ekstremalnych warunkach, zaopatrując nasiona w bogate składniki ochronne
- odbudowuje i ujednolica warstwę lipidową naskórka włosa
- odżywia korę włosa, wzmacnia włosy
- zapobiega utracie wilgoci
- działa przeciwzapalnie (ochrona skóry głowy)

SOJA:
- wysoka zawartość fosfolipidów, glikolipidów i witaminy F, które nawilżają, odżywiają i odbudowują włosy.

BOSWELLA SERRATA:
- drzewo występujące w Indiach, bogate w kwasy bosweliowe, mające właściwości kojące, zmiękczające i łagodzące podrażnienia, które zapewniają komfort i pielęgnację skórze głowy. Współdziałają z olejkiem Tsubaki.

  • widocznie młodsze włosy dzięki efektowi anti-age
  • wzmocnienie struktury włosów
  • kolory pełne blasku i naturalności
  • dodatkowa pielęgnacja i odżywienie

zalecenia

Proporcje mieszania: 1:1
Średni czas ekspozycji: 30-40 min

sposób użycia

PIERWSZA APLIKACJA
Aplikację mieszanki należy rozpocząć od nałożenia jej na środkową część włosów oraz końce. Pozostawić na 10-15 minut. Następnie przygotować nową mieszankę, nałożyć na całe włosy, poczynając od ich nasady aż po same końce.

ODŚWIEŻENIE KOLORU
(włosy farbowane) aplikację należy rozpocząć od nasady włosów z tyłu głowy, zaczynając od korony aż po kark, a zakończyć nałożeniem mieszanki na przednią część. Czas ekspozycji: 30 minut na normalnych włosach, 40 minut na włosach wyjątkowo opornych. Kontynuujemy nakładanie mieszanki farby na środkową część włosów oraz na końce, biorąc pod uwagę stopień zmiany koloru. W celu uniknięcia przesycenia kolorem nie należy (podczas zabiegu odświeżania koloru) wydłużać ekspozycji na środkowej części włosów oraz na końcach.

pozostałe produkty

Cromatone Recover

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora
?>