pełny opis

Wybór 10 kolorów, które pozwalają uzyskać rozświetlone oraz wielotonowe odcienie blond i trwały efekt koloryzacji. Paleta składa się z pełnych blasku 5 ODCIENI BLOND oraz 5 ODCIENI SUPERBLOND, które rozjaśniają włosy od 4 do 5 poziomów.

W kategorii takiej jak farby do włosów blond zdecydowanie wyróżnia się Cromatone Meteorites Blonde. Szeroka paleta odcieni pozwala na dobranie odpowiedniego do swoich preferencji i wymagań. Innowacyjna technologia Lumiplex zastosowana w tej farbie zapewnia doskonałe odżywienie włosów i wyjątkową trwałość koloru. Użycie produktu daje szybki efekt rozświetlenia, a uzyskany naturalny blask sprawia, że fryzura prezentuje się pięknie w każdej sytuacji.

Farba Cromatone Meteorites Blondes – najlepszy wybór dla włosów blond

Wybierając farby blond rozjaśniające z oferty Montibello, możesz liczyć na długotrwałe rozjaśnienie oraz jedwabistą miękkość pasm. Łatwa aplikacja to kolejny atut, jakim może poszczycić się ta farba. Odcienie blondu możliwe do uzyskania to perłowo-złote oraz popielato-perłowe platyny. Spektakularny, wymarzony wygląd jest zapewniony przez rozjaśnienie od 4 do 5 odcieni. Zachwyć umiejętnie rozjaśnioną fryzurą – wypróbuj farby Cromatone od Montibello!

pozostałe produkty

Cromatone Meteorites

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów?
Nasi dystrybutorzy czekają na Twoją wiadomość

znajdź najbliższego dystrybutora
?>